Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak a lányaimmal?

Mit csináljak a lányaimmal?

Figyelt kérdés

2 lányom van,mostanában egyfolytában vitatkoznak, nem tudok

velük szinte semmit se kezdeni, a kisebbik 14 éves a nagyobbik 16, a vitáik rendszerint azzal zárulnak hogy a nagyobbik bezárja magát a szobájába a kicsi meg veri az ajtót, nem tudok velük mit kezdeni


2011. ápr. 21. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mi is ezt csináltuk a nővéremmel. És most 30évesen, nagyon jóban vagyunk. Hagyd rájuk, majd megoldják.
2011. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Igazából tényleg nem nagyon tusz mit tenni,de eléggé zavaró lehet,esetleg nem tudsz velük beszélni?Régen is ilyen volt a viszonyuk?
2011. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
beszélni próbáltam velük de mintha a falnak mondtam volna amit mondtam, ez az állapot kb 4 hónapja áll fent, előtte jól kijöttek
2011. ápr. 21. 20:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd "kinövik"...
2011. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 SSmile válasza:
67%

Köztem és nővérem között 13 év van :)

Mikor kisebb voltam, és még itthon lakott..ugyan ez volt..én vertem a szoba ajtaját..mert nem engedett be sosem, és nem játszott velem..mindig elzárkózott..ha kint volt meg konkrétan minden apróságon összevesztünk...aztán ezt kinűttük, mikor elköltözött nagyon sírtam, hiányzik még most is! De nagyon jó a kapcsolatunk!! :)


Szerintem próbálj még beszélni a lányokkal..és ha ilyen van ne hagyd, hogy elzárkózzon a nagyobbik..az nem jó megoldás..ültesd le őket addig amíg nem hajlandóak megbeszélni..és addig ne tágítson egyik sem :)

2011. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz nagyon semmit tenni,kérdezősködj a kisebbiktől,hogy mi a baj köztük.A nagyobbiktól is kérdezd meg,hogy mi a baj,és hogy min veszekednek állandóan.Aztán mindkettővel külön ülj le beszélni,hogy szerinted mi lenne a megoldás!De csak nyugodtan,és ha nincs eredménye,akkor ne tegyél semmit:)
2011. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

mi bátyámmal voltunk ilyen viszonyban.

16 ő 18 volt.

anyum nagyon unta a dolgot. folyamatosan munkát adott nekünk. olyanokat amiket közösen tudtunk csak megcsinálni.

utána egy helyen meloztunk nyáron. azóta jóba vagyunk. mivel össze kellett dolgoznunk....

nem tudom nálatok megoldhato e. ha igen akkor probáld ki.

most: én 19 ő 21. asszem azota egyszer vesztünk csak össze.

és egymástól késünk mostmár tanácsot.

elötte meg.... uhh rémesek voltunk :)

2011. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hugom és én köztem van 3 év. De mi is folyton veszekedünk minden kis apróságon. Tudod ha jobbról áll az a baj ha balról az a baj. De mikor hetedikesen piszkálták egyből ott vtam vele és osztotam őket h ha nem fejezik be megtépem az összeset meg ilyenek..aztán csöndbe maradtak. Egyébként nem vagyok az a vadállat tipus. Meg mikor korházba vtunk elvittük egymásnak a fél házat. Kb 3 szatyort vittünk a másiknak tele mindennel amire nagyon nincs szüksége. xdd
2011. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

semmit, ennyi idősen a húgommal verekedtünk is.

elmúlik, mostantól maximum 3-4 év.

nagyon jóban vagyunk a húgommal, nem tart örökké!

csak magadat emészted fel.

2011. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hagyd őket kamaszok majd kitombolják magukat amíg nem tépik egymás haját nem kell aggódni magától rendeződik a dolog.
2011. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!