Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltözzek az 1 hós és 5...

Elköltözzek az 1 hós és 5 éves lányaimmal vagy ne? Nem lehet tovább elviselni a páromat. Tanácsok?

Figyelt kérdés

1 hónapja szültem. Nemrég költöztünk össze a párommal, nagyobbik lányomnak nem ő az édesapja, bár ő apának szólítja, mert az igazi édesapja életében 1x látta.Szóval a az a helyzet, hogy elviselhetetlenné vált a párom. Sosincs itthon, állítólag a garázsban szerel (dolhozik).Késő este jön meg, fürdetni sem segít, ha itthon is van, csak mered A tv előtt, hogy neki fáj a keze, ezért nem segít.nem öltözteti, nem pelenkázza a kislányát, itthoni munkákan semmit nem segít, ellenben kivan, hogy milyen kupi van, bezzeg amég ő egyedül lakott... tegnap este 3.5 órát volt az anyjáéknál csak úgy. ennyit még összesen nem volt a lányával. Velük meg már 31 éve együtt volt.Tudom hogy minden kezdet nehéz, főleg egy kisbabával, de én szerintem alkalmazkodnunk kellene egymáshoz, na de szerinte nem. szetinte csak nekem , mivel ez az ő lakása, én jöttem nekem kell alkalmazkodnom. ÉS minden nap megkapom, ogy ez nem az én lakásom ő dolgozott érte. ha 1 percig ég a lámpa valahol úgy hogy nem vagyunk ott, akkor már cseszeget, hogy milyen sok lesz a számla...

Szeirntem van is valakije.

Én ezt nem bírom tovább. inkább kivennék egy garzont, és lennénk el szerényebben mint itt idegek közt. tejem is alig van szoptatni a stressz miatt.

Ja, és tegnap amiért kimertem nyitni a szám amiatt hogy ilyen skáig volt az anyjánál itthon meg nem, akkor azt mondta fogjam be, mert olyat kapok, hogy megzöldülök... mondtam jó, akkor elmegyekk látleletet vetetni, és még annyi köze sem lesz a lányához mint eddg. Mondtam ha elmegyek akkor 2 hetente pár órát láthatja csak a lányát. Mert ezektől függetlenül nagyon imádja. Nagyon.

Ja és még megkaaptam azt is, hogy anyumék állandóan itt lebzselnek, de csak segítenek, kaját hoznak, elvisznek vásárolni, segít a házi munkában, babázik. Viszik a nagy lányomat oviba, hozzák, úszni, tornára hordják... ezzel ellentétben az ő szülei 300 méterre laknak, és heti 1x jönnek át. (Hál ' Istennek).

NA most mitévő legyek?? Csak én fújom fel ennyire? Bele kalkuláltam azt is minden kezdet nehéz, de ez nem álllapot, teljesen kiszolgáltatott helyzetben vagyok...


2009. nov. 5. 10:11
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
3,5 éve vagyunk együtt.
2009. nov. 5. 10:16
 2/33 anonim ***** válasza:
28%

Azért ne felejtsd el hogy amíg Te otthon vagy( tudom az is munka, nem is kicsi) a párod dolgozik

Fürdetni persze segíthetne, de ne várd el hogy a házimunkát is elvégezze

Szívesen meghallgatnám a párod verzióját is.


Tanács: Ha ez neked így nem jó költözz el, és élj úgy hogy boldog légy

2009. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Nem normális állapot, amiről írsz...Az hogy dolgozik, meg nem segít a baba körül... jó, legyen. Mégis Te vagy az anyja. DE. Mi az hogy "kupi" van, meg a szüleid mit lebzselnek??? Nem hogy örülne, hogy van, aki segít neked!! Meg hogy Te fogd be?? Ez nem férfi, és nem is való apánk, mégha "imádja" is a gyerekét. Bár kötve hiszem, mert abba beletartozik a nevelése, gondozása is. Tudom, baromi nehéz, de cuccolj össze, és menj el valahová , mert ez egyre rosszabb lesz és odáig fog fajulni, hogy tényleg mehetsz látleletet vetetni...:(

2009. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
éN ÚGY NÖTTEM FEL, HOGY A SZÜLEIM MINDIG CSAK VITÁZTAK , BALHÉK VOLTAK. AKKOR MEGFOGADTAM, HOGY AZ ÉN GYEREKEIM NEM ÍGY FOGNAK FELNŐNI. ERRE TESSÉK... CSAK ATTÓL FÉLEK, HOGY ELHAMARKODOM A DÖNTÉST... VAGY NEM??
2009. nov. 5. 10:24
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
jajj, ne a szüleid nézd meg neked legyen lelkiismeretfurid, hogy ezt a helyzetet nem tudod megoldani. Nincs ezen mit megoldani. Ha azt írnád, hogy állandóan segít neked , meg sokat dolgozik éretetk, de te csak nyafogsz.. akkor azt írnám, nézz magadba! Dehát korántsem erről van szó!!! Ne te legyél a százezredik megkeseredett nő, aki csak szükségből maradt valakivel!! És még egy. Számomra ott ásná el magát egy pasi, ha veréssel fenyegetne!!
2009. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%

Ha van hova menned menj!!!!Vagy meg akarod várni míg jól összever?

Szegényke.Nagyon sajnállak.Hamarabb nem vetted észre ezeket a jeleket?Habár már késő azt latolgatni,hogy mi lett volna ha...

Az ilyen hozzászokott,hogy egyedül van és ,hogy minden úgy van otthon ahogy ő úgy hagyta.Egy igazi idiót@t fogtál ki!

2009. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
44%

Olyanokat kérdezel amire csak te tudhatod a választ.

Te ismered a párod, te ismered magad

Nagylány vagy , a Te életed

ne az alapján dönts hogy mi mit mondunk!!!!

2009. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
SZERINTEM AZÉRT JÓ MEGHALLGATNI MÁS VÉLEMÉNYÉT IS, HOGY CSAK ÉN LÁTOM ILYEN DEPISEN A DOLGOKAT VAGY VALÓBAN AZ. éS JÓ TANÁCSOT KÉRNI. AMI NEM AZT JELENTI, HOGY ÚGY IS FOGOK ELJÁRTNI, DE JÓ SZERINTEM LÁTNI MÁS HOGY GONDOLJA.
2009. nov. 5. 10:35
 9/33 anonim ***** válasza:
78%

Jó tanács? Dehisz csak a Te verziódat olvashatjuk, azt ahogy te látod.

Hasznos tanácsot az tudna adni aki ismer benneteket.

2009. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
77%
Lépj le!Még időben!Mondjuk ,itt már nem nézném,hogy velem van-e hiba,amit ő mondott neked, meg ahogy viselkedik!Remélem a következő pasidnál jól meggondolod,hogy szülsz-e!Szerintem vonzod a hülyéket!
2009. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!