Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Édesanyám 60 éves lesz,...

Édesanyám 60 éves lesz, milyen meglepetéssel készüljünk neki a lányaimmal?

Figyelt kérdés

Külföldön él, ritkán jön haza, de minden nap beszélünk skype-on. Az én lányaim 26 és 3 hónaposak.

Jövő héten lesz anya 60 éves, és ezért kitaláltam, hogy jöjjön haza meglepetésből. Beszéltem is a főnökével (egy családnál lakik, a gyerekükre vigyáz), megvan már a repülőjegy, itthon lesz pár napot.

Van valami jó ötletetek, kedves Anyukák, hogyan mondjuk meg neki a meglepetést, illetve itthon mit szervezzek neki?

Én arra gondoltam, hogy küldök neki egy képeslapot, amiben azt írom, hogy csütörtök reggel csomagoljon, mert indulni kell a reptérre :) Van más -jobb- ötlete valakinek?

Köszönöm :)

És amúgy olyan boldog vagyok, hogy láthatom anyukámat végre :)


2011. febr. 17. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon szep ajandek lesz :)

Szerintem csinaljatok egy fotoalbumot amit Ti csinaltok.

Kinyomtattok kepeket es ossze vagjatok oket.

Szines papirokat is hasznaljatok.Fel dobhatjatok csillmporokkal, madar tollal stb.

Csinalhattok egy dvd-t is esetleg.Nem tudom milyen az anyagi hatteretek, de lehet egy kis csaladi bulit is csinalni.Nem 8 fogasos kajakra gondolok.Szendvicsek uditok esetleg hazisuti.

Esetleg elmehettek egy csaladi napra alatkertbe vagy valahova kirandulni.

Isten eltesse anyukadat!

2011. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most rendeltem a fotolabnál fényképes bögrét a lányomról apósómnak,és a férjemnek névnapjukra.1000ft,akciós.azért némi időt hagyj neki a csomagolásra:)
2011. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én arra gondoltam, hogy sütök neki meglepitortát arra a péntekre, amit ma telefonon megbeszéltünk. De erről sem szabad tudnia! Túrótortát, amiből Eme és Simi is ehetnek!

Éljenek a 60 éves, ügyeskezű angyalkák! =)

2011. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló, hát te mit csinálsz itt ??? :)

Imádlak titeket :)


Köszönöm az 1. és a 2. Válaszolónak a tippeket!!!!

2011. febr. 19. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:

=) csak azt, amit Te! De ezt nem hagyhattam ki! =)


Az imádat kölcsönös.... =)

2011. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nagyobbik lányod tud már énekelni? esetleg egy kis szülinapi éneket -az ég a gyertyát tanitsd meg neki, hogy ő énekelje el anyukádnak!!

Nálunk anyukámnak 3unokája van- 4, 3 és fél éveseke, a "nagyok" karácsonykor énekelték a kiskarácsony-t láttátok volna a szüleinket!! folytak a könnyeik!

karácsony előtt volt a papa(63) szülinapja, utána a mamáé (61), ott meg az ég a gyertyát énekelték a legények- hát nagyon örültek neki!!

:-)

Kedves tőled amire készülsz, sok sikert a meglepihez!!

anyukádnak boldog szülinapot!

2011. febr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!