Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért sírok emiatt? Miért nem...

Miért sírok emiatt? Miért nem látszik rajtam, hogy teszek ellene?

Figyelt kérdés
Nem szeretem magamat,pedig vannak barátaim,akikben megbízok,és elfogadnak így.Dagadt vagyok,de próbálok ellene tenni,csak az a baj,hogy nem látszik.Képes vagyok emiatt sírni,mert nagyon szeretnék vékony lenni.:S
2011. máj. 1. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el. Inkább örülj, hogy valaki olyannak szeret, amilyen vagy, úgyhogy Te is békülj ki magaddal! Biztos nagyon szép vagy! :) Fel a fejjel! :)
2011. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Miért hány éves vagy??fiú v lány??hány cm és hány kg??
2011. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

nézd ha tényleg dagadt vagy (nemcsak képzeled) és szeretnél vékony lenni, akkor tenni kell ellene. Mert ahogy párom szokta mondani, Auschwitzból meg az orosz frontról egy dagadt sem jött haza.

Ne szégyeld szakember segítségét kérni, aki segít összeállítani egy étrendet, amit könnyedén betartasz, felhívja a figyelmedet a hibákra. Kezdj el mozogni és lassan de biztosan látszani fog az eredmény.


Írd fel egy héten keresztül mit fogyasztasz, számold ki, az mennyi szénhidrát, zsír, fehérje, kalória és nézd meg mennyi a számodra, életmódodhoz javasolt és aszerint reformáld át az étkezésed. Nem bonyolult csak akarni kell.

2011. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
sok sikert a fogyókúrához!!
2011. máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem kell bonyolult fogyókúrákat véghezvinni,meg ilyenek.Lényeg,hogy ne hízz tovább,mozogj eleget és egyél naponta ötször keveset és ne zsírosat!Ne egyél olajos magvakból sokat,attól lesz a pattanás,kiütés és egyéb!

Másrészt ne akarj másoknak megfelelni,ne sírj azért,ne ess kétségbe,mert az nem segít!Azzal csak tönkreteszed magad.

2011. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

:s nekem is sok rossz napom volt...

én nem mondanám magam dagadtnak, kövérnek sem érzem magam, a hasamon van főleg a feleslegem, de igy is, hogy az iskolában nem nyavajgok mások elött, hogy jajj de nagy a hasam, vagy bármi, mint azok akiknek nincs is túlsúya.. mégis, ha kiállok valaki gyengébb mellett, akit nem tetstileg persze, szavakkal bántanak, és nem tudja megvédeni magát, akkor is csak le dagadtoznak, és egyéb... de magukba nem néznek, pedig az egyik gyerek, aki beszólt, nagyon gázos, rossz ügyei vannak, tudom, hogy otthon is gondjaik vannak, mégse bántom, nem hozom fel neki ezeket a gyengepontjait...



próbáld meg betartani, hogy nem eszel este 6 óra után, sok gyümölcsöt, zöldséget eszel, sokat iszol (menetes vizet).. figyelsz az étkezésedre! a mozgást is elkezdeni nehéz.. utána a szervezet hozzászokik.. nekem is így volt... ma már rosszabúl érzem magam,, ha nem tudok egy keveset is futni, vagy biciklizni.. én is igy fogytam.. ;)


Sirni meg nem érdemes ez miatt, de tudjuk, hogy rossz.. mozogj, és figyelj az étkezsedre, le fognak menni azok a kilók!!


amugy mivel próbálkoztál, hogy nem jött be??

2011. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tesóm egész kicsi korában pocakos volt. Mindig szégyellte, de sosem volt mozgékony típus Nem evett sokat, de nem mozgott. Néha bepróbálkozott egy-egy fogyókúrával, de nem igazán jött be semmi.

Az iskolai védőnő teljes életmódváltást javasolt neki, és le is írt mindent. 1 év alatt 20 kg-ot fogyott, minden megerőltetés nélkül.

Kevesebb szénhidrát, nulla cukor, kevesebb zsír, sok zöldség és gyümölcs.

A lényeg, hogy délután már nincs szénhidrátbevitel (tészta, rizs, krumpli), max. update 1-es dolgok és zöldség, gyümi. De ha éhes vagy mindig enni kell vmit!

2011. máj. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De egyébként nem ez a lényeg. A testsúlynak csak az egészséged szempontjából van jelentősége, ami persze nagyon fontos. De az emberi kapcsolataidban a belső értékek kell,hogy domináljanak. Aki a külsőd miatt nem látja a belsődet, az nem éri meg a fáradtságot, hogy időt szánj rá. Azt meg pláne nem, hogy rosszul érzed magad miatta, és szomorkodj!
2011. máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

15 éves lány vagyok. Sz egyik legjobb barátnőm is hasonló gondokkal küszködik. Nem tudom, hogy nálad ez hogy megy, de én azt látom rajta, hogy (szakember írta össze az étrendet) diétás ételeket is eszik ugyan, de ha megkíván egy-egy zsíros, McDonaldsos sültkrumplit, fincsi sütit, pizzát, kakaót, akármit, akkor nem tud ellenállni, és abból is eszik. De akkor mit ér a sok saláta meg barnakenyér, könyörgöm??! Semmit. Emellett nem mozog, mondván, hogy ő nagyonis izmos a háj alatt, és a sok mozgástól még dagadtabb lenne(rendben, elkezdett 1 éve hastáncolni, elhiszem, hogy jó, de emellett futni, aerobicozni is kéne, mert így sohasem fog fogyni)

Azt javaslom, hogyha te is ebben a cipőben jársz, tanulj a hibáiból!;) Sportolj és diétázz mellette! (nagyon kérlek, szakemberhez menj, mert az egyéb ilyen-olyan diétákkal csak károsítod magad, nem is beszélve a jojó-effektusról, ami azt jelenti, hogy amilyen gyorsan lefogysz, azonnal visszamásznak rád a kilók.:S Úgyhogy csak lassan, de hatékonyan!) Remélem, tudtam segíteni!;)

15/L.

2011. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ,igyekszem megfogadni őket!Szakemberhez nem szeretnék menni,mert az egyrészt rengeteg pénz,másrészt az anyukám nem állna mellettem.'Próbálkozásom' az (volt),hogy nem ettem kenyeret,meg semmi ilyesmit,inkább zöldséget,gyümölcsöt,sajtot,húst,csak vizet iszom,mellé esténként járok le futni.Amúgy 70 kiló vagyok,és 160-165centi hozzá :(
2011. máj. 5. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!