Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb fél/háromnegyed éve leepill...

Kb fél/háromnegyed éve leepilláltam a mellkasomnál a szőrt (akkor egyszer, csak próbaképpen. ), és azóta, törölközés után bepirosodik (csak ott, nagyon erősen), és azthiszem kicsit látszik is hogy pöttyös. Mit lehet tenni ellene? 18/F

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

El fog múlni magától nyugi, nekem ez van minden alkalommal a lábamon.

17/L

2011. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a hideggyantához (legalábbis ahhoz, amit én veszek) szoktak adni egy krémet, amit gyantázás után kell felkenni a bőrre kipattogzás ellen, én azt használom epilálás után is, és bevált :) 15/L
2011. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Epilálás után mindíg be kell kenni a bőrt nyugtató,hámosító krémmel.Így más 1 óra mulva nem látszik,érzékeny a bőr.
2011. ápr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!