Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek jó ötlet? Vagy...

Szerintetek jó ötlet? Vagy találjak ki mást?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.Lesz egy buli a közelben,ahová nagyon el szeretnék menni,de 16 éven aluliakat nem engedik be.Pár hónap múlva leszek 15...Azt találtuk ki a szüleimmel (elég fiatalosak) hogy ők buli előtt olyan 20-30 perccel bemenne a szórakozóhelyre isznak egy-egy kávét.Én felmegyek ha azt mondják nem engednek be megmondom bent vannak a szüleim és megmondják hány éves vagyok.Utána persze hazajönnek,én maradok...

Szerintetek?



normális válaszokat


2011. máj. 2. 17:59
 1/7 A kérdező kommentje:
*pár hónap múlva leszek 16
2011. máj. 2. 17:59
 2/7 anonim ***** válasza:
a szüleid nélkülis beengednek..
2011. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen??jajj akkor örülök...pont ottlesza kiszemeltem is(L)(L)
2011. máj. 2. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is beengednek a szüleid nélkül is,de ha nem akkor ott lesznek a szüleid,mi is itt a gond??
2011. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Grat a felelőtlen szüleidnek, lol :O
2011. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én régebben ugy csináltam, hogy felöltöztem kicsit kihívóbban, a hajam is belőttem, és kifestettem a szemem ugy, hogy 18nak néztem ki, eddig 15 voltam...ez tavaly volt..még mindig ugyan így megyek szórakozni, de már nem zavar ha elkérik a személyit, mert már elmúltam 16 :)

de azelőtt se....mikor még nem voltam 16, még akkor sem kérték el :)

2011. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kidóbófiútól/őrtől függ. Ha van ennyire hülye, akkor jó. De ha személyit kér... Bár azok általában nem tudnak számolni.

Én a helyedben megvárnám azt a néhány hónapot, attól, hogy a haverok befolyása hatalmas úr.

Ha 16 éven aluliak nem mehetnek be, akkor valószínűleg ez a szabály egy összetettebb szabályrendszer valamelyik pontja. Ha szabályrendszer van, akkor biztos, hogy egy olyan közösségi helyről beszélünk, ahol gyakrabban vannak programok/foglalkozások. Egy buliban (gondolom diszkó) 99%-ban bulizni szoktak, nem kötni, vagy olvasni. Ebből adódik, hogy MÁSKOR IS LESZ ALKALMAD ELMENNI!

2011. máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!