Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok, hány évesen kezdtetek...

Lányok, hány évesen kezdtetek el pasizni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
15 és rögtön elsőre egy (eddig :D) fél éves kapcsolat :)
2011. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

14 és fél voltam, mikor összejöttem az első barátommal.

Azóta aláírom, hogy sok minden történt, de most is vele vagyok. (23 leszek.)

2011. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
16 éves vagyok, kifejezetten nem pasizok. Ha olyan fiúval találkozok, szoktam flörtölni, de kapcsolatom még nem volt, nem is randiztam még.. Pedig már vágyom rá:)
2011. máj. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
60%
16 éves voltam, mikor összejöttem az első pasimmal. 2 évig voltunk együtt. De nagyon megbántam, hogy annakidején összejöttem vele. Sajnálom, hogy elsiettem a dolgot. 16 évesen szerintem még vigan ráértem volna pasizni. Sajnos, ezt akkor még nem tudtam.
2011. máj. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
15 éves voltam első kapcsolat ami 2 évig tartott. (nem bántam meg, csak az bánt, hogy miattam lett vége mert akkor még nem láttam át a dolgokat, nem éreztem azt, hogy mindkettőnknek szüksége van másra is, kikapcsolódásra. Mert ha akkor ezt tudom még ma is együtt lennénk, de hát azóta eltelt 1 év és rájöttem, hogy milyen az igazi kapcsolat, ahol nem szabjuk meg a másiknak, hogy csak velünk legyen és nem várjuk el azt hogy ne foglalkozzon a barátaival. De " felnőttem" és már mindent másként csinálnék )
2011. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

11 évesen volt egy aranyos kis "gyermek szerelem" és azóta senki:)

De amikor betöltöm a 14-et szeretnék már egy éretebb fiút:)

2011. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

"De amikor betöltöm a 14-et szeretnék már egy éretebb fiút:)"


Mi változik akkor ha 14 leszel? az hogy már a pasit nem büntetik meg ha megdug? hát az eszem megáll. :@

2011. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Miért kell egyből a dugásra (??) gondolni ?!

Nekem ebben áll meg az eszem,mert 14 évesen nemlehet olyan barátod akivel nem csak éjjel-nappal szeretkeztek vagy mi?

14 évesen nekem is voltak barátaim,de csak kézefogás-puszi meg ilyenek szóval ilyen gyermeki járás,de mindegy..


Amúgy már ovódába 'pasiztam' szóval.. :D

De ügye akkor mindenkibe szerelmes voltam,sztárok meg mindenki fogalmam nemvolt mi is igazából a szerelem jelentése,de apa-anya is szerelmes én miért ne lehetnék már nagylány vagyok nem? :D

Na mindegy.

Amúgy elöszőr 15 év körül lehettem mikor IGAZI barátom lett 1 év pár hónapja vagyunk együtt,de összhangban vagyunk ő is elég szabad szárnyú én is mégis sokat találkozunk és nem az a "ilyen-olyan romantikus' vagyok típus,mint pl barátnőmnek a barátja.Ma van 5 hete ,hogy adtam neked puszit kapsz egy macit..ma van 2 hete,hogy érztem irántad valamit kapsz egy rózsát.Ma van 1 hete,hogy rádnéztem kapsz egy füllbevalót stílus :D

2011. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14
2011. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hehe,igen,óvodában nekem is volt már "férjem" :).

Amúgy a rendes érdeklődés a fiúk iránt kb. 13 évesen kezdődött nálam, 14 évesen kaptam az első csókom és akkor kezdődött a "járásos" korszak, 3-4 fiúval "jártam" (persze nem egyszerre :) ), aztán volt egy kis szünet, mikor csak úgy élveztem, hogy bulizom és egyebek.

De az első igazi, komoly kapcsolatom 18 évesen kezdődött.

L/24

2011. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!