Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen lehet pasizni? Vagy...

14 évesen lehet pasizni? Vagy várnom kellenne még? (lent bővebben)

Figyelt kérdés
Anyukám nem szeretné hogy pasizzak , most leszek majd szeptemberben 8.-os , de már sok fiú ugrál körülöttem és akik nekem is tetszenek azokat mindig vissza kel utasítanom és annyira rossz:S félek hogy később semelyik helyes sem áll velem szóba mert most elküldtem őket.Anyám azt mondta 8. után már más , de most még nem. Szerintetek anyukámnak van igaza vagy ő nem tudja felfogni hogy manapság már nem újdonság ha vkinek vagy egy barátja 14évesen.de ez nem olan járás lenne hogy 1 hónap múlva már ágyba bújok vele , ez olyan találkozós csókolózós járás lenne... mégis mit tegyek? anyámnak igaza van?
2009. jún. 22. 11:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Én 36 vagyok, szerintem már lehetne. Persze én se ágyba bújósra gondolok... Próbáld anyukádat meggyőzni, hogy van eszed, nem rontanátok ajtóstól a házba, de attól találkozgatni, moziba menni, ilyesmit lehetne. Csak lássa rajtad, hogy komolyan gondolod, megbízhat benned. Mert attól félt szerintem...

Jaj, nincs is szebb, mint mikor várod, hogy megfogja már a kezedet :-))

2009. jún. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mondd el anyudnak,hogy csak találkozgatni,ismerkedni szeretnél,nem ágyba bújni a srácokkal. Mondd el neki őszintén,hogy bízhat benned.
2009. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
ezt elcsesztem már , mert egyzser egy fiúval( pont azzal akibe bele vagyok zúgva mindig)kimentem a fiúval beszélgetni , közel kerültünk egymáshoz , de csak annyi történt hogy simogattuk egymást , a csók jött volna már de egyszer csak megjelent anyukám és elvitt. dühös lett anya mert nem mondtam meg hogy egy fiúval leszek , és most nemtom mennyire bízik meg bennem , sőt , a fiú összejött ezek utána volt csajával .... és most szenvedek mint a kutya mert nemtom hogyha találkozni akarnék vele akk anyám elengedne-e és a fiú egyaltalán még akarna-e vmit tőlem
2009. jún. 22. 12:04
 4/23 A kérdező kommentje:
ja és hogy a fiú összejött a volt csajával (akivel mellesleg azért szakítottak mert megcsalta a csaj , és előttem mindig szidta a fiú)attól én közeledjek hozzá , tudtára adjam ha pl. elmehetek vele vhova (anyám engedéjével) , és ha találkozik vele akk megmondjam neki hogy szeretem vagy csak megcsókoljam vagy rávezessem vagy mit tegyek?? (ja és attól hogy feltettem még ezt a plusz kérdést az előző komimra is válaszóljatok lécci..:D köszi)
2009. jún. 22. 12:11
 5/23 anonim válasza:
83%

hát...miért jön össze egy srác a volt barátnőjével,aki megcsalta,hogy kihasználja...én nem biztos,hogy bíznék ebben a srácban,bár nem ismerem.

anyukádnak meg szerintem mondd meg,hogy 14éves vagy és manapság már ennek a korosztálynak a 90% nem szűz.és,hogy te nem lefeküdni akarsz vele,csak szereted és érezni,hogy valaki szeret,és valakivel elmászkálni:)meg kell,hogy értse:)szorítok:)

2009. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

Ne legyél elkeseredve,úgyis megengedi.Én 13éves vagyok,van egy csodálatos kapcsoltam 10ónapja a barátom 17,5éves,kicsit rosszabbra sikeredett az Életwem és már 8éve nem élek anyummal,nehéz volt apuval erről beszélni,de megértett és ő is kedvel mára a barátom=)Ha akarsz írj privit.Puszi

Lia

2009. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
*Életemben.
2009. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi a helyesíráséert kicsit kűideges vagyok most kell megszülessen a hugom=)
2009. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Én már évesen "pasiztam", a fiú hozott ajándékokat (fél fülbevaló, könyv, amit azóta sem volt türelmem elolvasni stb. XD), én meg elfogadtam, úgyhogy "jártunk". :) Ha nem akarsz lefeküdni vele, akkor szerintem semmi baj nincs ezzel.
2009. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

szerintem nyugodtan elkezdhetsz ismerkedni ezzel a helyzettel,hogy már érdekelnek a fiúk...már én is flörtölök meg ismerkedek a srácokkal,és én is 14/L vagyok,mondjuk nekem anyum nem tudja,de most mondjak el minden kis apróságot,hogy "anya,ma szemeztem egy sráccal.":D majd ha komolyabb lesz a dolog akkor természetesen mindent elmondok:)


Neked,pedig azt javaslom,hogy aki igazán szimpi,azzal találkozgass,beszélgessetek,járjatok el ide-oda(strand,park...).Meséld el anyukádnak,hogy megismertél egy srácot,nagyon szimpatikus,és mivel úgy érzed,hogy ez akár komolyabbra is fordulhat szeretnéd bemutatni.Aztán hívd meg a srácot hozzátok,beszélgessen el anyukáddal,aztán ha meglátja,milyen a srác,tuti meg fogja engedni.Ha pedig így támadnak kételyei,mondd meg,hogy:amit régen csináltál,azt már megbántad és ma már máshogy látod a dolgokat.Nem akarsz fűvel-fával lefeküdni,csak majd az igazival,most pedig ismerkedek,beszélgetek egy sráccal,de ennyi,nem fogok olyat csinálni,amit később megbánnék.

Szerintem így meg fogja érteni:)

Aztán írd meg,hogy mi lett:D

14/L

2009. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!