Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az hogy engem...

Miért van az hogy engem lesz*rnak a barátnőim?

Figyelt kérdés

Ha a másik barátnőm pl: beteg, akkor hozzá egyből futnak, hogy hogy van? Mint most is. De ha pl, én vagyok beteg, tőlem még majdnem megsem kérdezik hogy mi van velem. Ebben az esetben az is rosszul esik, hogy, én akármelyik barátnőm beteg én viszem nekik a leckét. Mindig mondom neki mi volt az iskolába mennyire hiányzik. Engem meg lesz*rnak, és nagyon rosszul esik. Mert jó elhozzák a leckét. De nálam vannak 5 percet, nála meg vannak 2 órát. :- (

Miért van ez? Engem nem szeretnek annyira?? Vagy az nem olyan betegség ha én vagyok beteg pl?

Nálam nagyon ritka hogy ketten hozzák a leckét. De ha a barátnőm beteg (most) akkor mindenki fut hozzá egyből.


2011. máj. 6. 14:38
 1/9 anonim válasza:
79%

Nem tudom ismered-e azt a régi mondást, hogy bajban ismerszik meg a barát...


Én a te helyedben ilyen emberektől eltávolodnék méghozzá minél előbb.

Felesleges véleményem szerint ilyen "baráti" csoporthoz tartozni.


Az meg, hogy miért viselkednek így azt tőlük tudhatod meg, ők tudják, hogy mit miért csinálnak.

2011. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Itt nem is a beteg barátnőmről van szó, mert Ő szeret. Tudom.. Nagyon sok mindenen mentünk keresztül együtt. Nagyon sok emlék, titok , minden. Hanem az hogy én nem vagyok olyan jó barátnő?
2011. máj. 6. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Most őszintén!?


Hát jó ... Ők NEM a barátaid. Maximum ismerőseid.

Az a barát, aki tetteivel, cselekedeteivel segít neked és melletted áll. Végighallgat, tanácsot ad, stb.

Nos, ahogy az írásodból ez kiderül, ők ehhez cseppet sem állnak közel.

Keress olyan barátot/barátokat, akivel megértitek egymást és segítenek a betegség alatt felzárkózni az iskolában/iskolához.

2011. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a beteg barátnőm megfelel az írásodnak. Szóval 100% számithatok rá. Még ha éjjel hívnám fel akkor is felvenné,és nem küldene el a francba. Tanácsokat adunk egymásnak, és számitunk a másikra. Leginkább a másik 2-vel van a baj. De most voltak nálam is, így már nem olyan nagy bűnnek látszik
2011. máj. 6. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Másik 2-őt lekell sz*rni,a másikkal meg maradj jóban.
2011. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Oh,ilyenek mindig lesznek pár év múlva viccesen fogod visszanézni ezt a kérdést,persze most rosszul esik.Nekem is így volt..

Egyébként nem lehet,hogy a barátnőd "marasztalja" őket?

Szóval,hogy mondják,hogy ők most mennek és a barátnőd,maradjatok még egy picit,úgyis unatkozok egész nap egyetek sütit..stb? ?:D

És ha nálad mondják,hogy mostmár mennek akkor mondod,hogy jó köszi a leckét stb..

Meg az is lehet,hogy a barátnődnél sok időt tőltenek és nállad ezért nem tudnak sokat maradni,mert menni kell haza stb..

Szóval kérdezd emg tőlük ,mert elég sok indok lehet erre nem feltétlen az a baj,hogy nem szeretnek annyira..ne is foglalkozz ezzel vagy tisztzzd le velük vagy ne akard magadtól kigobozni a szálat,mert elég gáz lehet a vége :S :DD


Amúgy jobbulást neked.

2011. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :- )
2011. máj. 7. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert te dagadt vagy és randa.
2011. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Krisz1998 ***** válasza:

ez szép volt! lol

Nem lehet hogy WC vagy és azér sza*nak le? XD

2011. máj. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!