Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért ilyenek a bagósok hogy...

Miért ilyenek a bagósok hogy tudják hogy káros, de fizetnek érte meg szívják, meg másokat lesz@rnak és mindenhova odabagóznak, meg eldobálják a csikket stb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 21:39
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
67%

Mert gyengék. Több szempontból is.

Az, meg hogy elszórják, szimpla igénytelenség (megjegyzem, szerintem a dohányzás önmaga is az). Egy buliba menet egyszerűbbnek tűnik a sok hülyének ledobni a járdára, mint keresni egy kukát. Merthogy az milyen gáz.

2011. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
73%
Azért szívják mert függőek, a többi meg igénytelenség!
2011. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
85%
mert nikotin van benne és ez függővé teszi őket
2011. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
52%

Hát, ezen már én is gondolkoztam.Nem tudom, mi lenne ezekre a megoldás, de az idegroham kerülget,mert hol az ablakon, hol a bejárati ajtón át árad be valamelyik szomszéd undorító bagófüstje.Normális levegőt sem lehet tőlük kapni!

Sajnos nem tehetem meg, hogy tanyára költözzek.Laktam ott is, nos, onnan csak a szomszéd teheneinek a szagát fújta át a szél, de komolyan mondom, a trágya nem volt olyan büdös, mint itt ez a sok bagós!

És ezért költenek kb havi 15000 Ft-ot,hogy bűzölögjön a... szájuk, meg a környék. Más azért fizet, hogy meggyógyuljon, ezek meg arra költenek, hogy megbetegedjenek.Marhaság!

2011. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 ava87 ***** válasza:
82%

Mert mi már csak ilyen idióták vagyunk. Viszont bunkó nem vagyok, nem dobálom a csikket, nem gyújtok rá olyan helyen, ahol nem szabad, és tekintettel vagyok másokra.

Ennyi erővel miért ilyen idióták az édesszájúak, megveszik pénzért a csokit, pedig árt a foguknak és még hízlal is.

2011. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
Az én drága szomszédaim is tekintettel vannak a családjukra, azért bagóznak az erkélyen, vagy lépcsőházban, de az már eszükbe sem jut, hogy akkor meg a szomszéd szenved a füstjétől, vagy az kap füstmérgezést, aki kifulladva caplat épp az emeletre és levegő helyett a füstöt nyeli.
2011. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
86%

Az idiótát visszautasítanám. Meg a csikkdobálást is.

Viszont örömmel veszem hogy egészségesen akarsz élni, őszintén gratulálok hozzá. De úgy érzem, hogy ti - kedves nemdohányzók - már a szabadsághoz fűződő jogainkban akartok néha korlátozni, ez pedig nem szép. Vannak akik tényleg nincsenek figyelemmel másokra, mondjuk liftben, lépcsőházban füstölnek, de ugyanmár, miért kellene például minden helyet nemdohányzóvá tenni?

Nyugodtan vedd sértésnek, de a hozzád hasonló sértődötten harcos antidohányosoknál diszkriminánsabb, rosszindulatúbb csoportot még nem láttam.

Tényleg, miért itt kérdezősködsz? Csináld ugyanezt, ugyanebben a hangnemben az utcán, valószínűleg előbb-utóbb valaki elmagyarázná ököllel miért is jó dohányozni.

2011. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
56%

...ami megint csak a dohányosok agresszióját bizonyítaná. Már miért akarnák ököllel megmagyarázni? Milyen jogon vannak felháborodva? Ha jól értem, vagyunk mi, akiknek nem tetszik, hogy ti rontjátok a mi levegőnket és egészségünket is (a saját tüdőddel azt teszel, amit akarsz), és vagytok ti, akiknek nem tetszik, hogy... mi is? Mi? Az, hogy mi fel vagyunk háborodva? Már elnézést, de szerintem az elég ésszerű, hogy közterületen a legtöbb helyen ne lehessen dohányozni. Mi minek szívjuk más szemetét, már bocs? Hiszen neked nincs jogod elrontani az én levegőmet. Ennyi erővel én is csinálhatnám azt, hogy bemegyek egy étterembe és szétfújok mindenfele egy rovarirtó-sprayt, azt állítva, hogy nekem ennek a szaga élvezetet okoz, nehogymár ne hódolhassak a szenvedélyemnek, csak azért, mert van körülöttem 50 ember, akinek ez nem tetszik!

Ez ugye szerinted is egy vicc?



"Ennyi erővel miért ilyen idióták az édesszájúak, megveszik pénzért a csokit, pedig árt a foguknak és még hízlal is."


Azt vettem észre, hogy a dohányosoknak tipikusan vannak ilyen "mentegetőzés"-szövegeik. A kedvencem például az, amikor valaki azt mondja, hogy a füst elűzi nyáron a szúnyogokat. Azt hiszem, ez is egy ilyen szöveg. Tényleg a legjobb megoldás elhárítani magadról a vádat. A példádra meg az a válaszom, hogy az édesszájúak azzal, hogy elhíznak, meg tönkreteszik a fogukat, nem ártanak senkinek a környezetükben, míg a dohányosok igen.

2011. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
első voltam.
2011. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
69%

Nem a dohányosok agresszióját, hanem egy ember agresszióját.

Egyébként "a ti levegőtök" is elég relatív, milyen jogon sajátítod ki, ha közterület felett van?

És természetesen igen, bemehetsz rovarírtó spray-vel, de egy étterem valakinek a tulajdona és azt csinál ott amit akar (törvényi keretek között), szóval akár meg is akadályozhat abban hogy bemenj. Közterületen nyugodtan fújhatod, legfeljebb arrébb fogok állni.

Ugyanígy nem értem miért kellene minden vendéglátóipari egységnek nemdohányzónak lennie, de ezt szerintem már írtam. Ha nem tetszik valami nem jössz be és kész.

De biztos vagyok benne, hogy ezt nem tudod elfogadni, mert gerincvelőből utálsz minden dohányost.

2011. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!