Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek jó a magatartásom?...

Szerintetek jó a magatartásom? És ha van benne rossz hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok ritkán segitek anyának. szeretnék csak sajnos a lustaságommal nem tudom mit tegyek.suliban 3-as vagyok van olyan tantárgy ahol 4es de van olyan is ahol 2-es. nem sminkelem magam. mivel egészitenétek ki hogy olyan "minta lány" legyek?
2011. máj. 7. 18:36
 1/9 anonim válasza:
100%
hát először is...mit csinálsz még a lustuláson kívül? úgy értem miben fáradsz el? mi szívja le az erődet és veszi el az idődet?
2011. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy az iskola vagy a néptánc edzsések:)
2011. máj. 7. 18:49
 3/9 A kérdező kommentje:
de hozzáteszem tesiorán nagyon lusta vagyok lehet nem lesznek meg a felméréseim és megbukok. felülés stb..
2011. máj. 7. 18:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem amit az iskolában elvárnak tőled, gondolok itt most a tesi órára, azt meg kéne tenned. én se szerettem ezeket a felméréseket, de ez a kötelességed, legalább egy minimális szintet (vagy ami tőled telik) nyújtanod kell. ami a tanulást illeti... milyen tárgyakból vagy rosszabb? a matekra, magyarra, törire nagyon rá kell gyúrni, mert ilyenkor az összes infó megragad a fejedben és a középiskolában jóval könnyebb lesz minden tudás elsajátítása (: anyukád meg biztos örülne neki ha néha segítenél. egyébként az nem lustaság ha más elfoglaltságaid miatt vagy fáradt :D
2011. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát kapd össze magad, végy erőt magadon és hajrá!

Amúgy nem lehet, hogy vitamin hiányod van, és azért nem tudsz mit kezdeni a lustaságoddal?

2011. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tudom:/
2011. máj. 8. 16:53
 7/9 anonim válasza:
Szerintem már az is egy jó pont hogy ezen elgondolkodsz. Nem az a megoldás hogy mindíg ott legyél, ha anyukád bármit akar csinálni te kiveszed a kezéből és mindent te csinálsz! Inkább mond meg anyukádnak hogy noszogasson egy kicsit (ha ezt nem teszi.) és amit mond azt csináld meg!Vagy ha madadtól eszedbejut hogy : jéé ott koszos a padló akkor nyugodtan felporszívózhatsz. És például ha hazamész a suliból akkor nem azzal kezdesz hogy leülsz a gép elé, hanem a tanulással. Hidd el ha elkezdessz tanulni egyik nap, utána a másik nap és azután minden nap tanulsz legalább egy ici-picit,utána könnyebben fog fogni az agyad, és egyre gyorsabban fogsz tudni tanulni. A smink eggyáltalán nem szükséges dolog én sem használom. Max egy pici alapozó semmi más! Viszon ha tánc eddzésed van az nap mondjuk nem kell segítened anyukádnak, aznap csak tanulsz és utána pihi. (Saját tapasztalat én is 13 vagyok)
2011. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
sztem fesd ki magad!!! :D 13/F
2011. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

13L

Van ismerősöm, aki harcművészetet tanul, gitározik, lovagol és kitűnő tanuló, szóval egy edzésben nem fárashatsz el annyira :)

Most bevallom, én is szörnyen lusta vagyok! Sokszor hazaesek suliból, és kész, nincs kedvem semmihez. De ha elhatározod magad, akkor menni fog ;)

"Evés közben jön meg az étvágy." szokták mondani, és így van ez a munkával is. Én minden nap elmosogatok, macskát almozok/etetek, meg minden nap egy plussz, ami változó (vásárlás, porszívózás, viráglocsolás stb.) ha elhatározod magad, menni fog!

Ugyanígy a tanulással is. Én általában zenét hallgatok közben, nekem úgy jobban megy. Pár óra alatt kész lehet lenni mindkettővel.

Agyban dől el ;)

2013. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!