Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves fiú magányos. Mit...

12 éves fiú magányos. Mit tehetne ellene?

Figyelt kérdés

Jó tanuló vagyok,tisztelettudó.Érzékeny vagyok nagyon.

Az van hogy én régebben sokkal jobban szerettem délután napköziben iskolában maradni,ám 5.-ben mindeig ebéd után akarok hazamenni.Nem akarok a fiúkkal lenni! beállitanak kapusnak és tudják hogy én jobb lennék középpályásnak.És még csúfolnak is hogy pl:Úristen! hogy lehet ilyen béna?! meg hogy Úúú,de szar vagy! és én ezek után valamiért mindig elsirom magamat.Adjatok tanácsot,mitévő legyek?:(


2011. máj. 10. 16:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Szerintem mutasd meg nekik hogy milyen klassz kapus vagy! Ne sírdogálj, csak ha nem látják. Ők még nem tudják hogy csak az igazán bátor emberek mernek sírni nyilvánosan!

Mi lenne akkor ha nemet mondanál arra, hogy te legyél a kapus? Fel a fejjel! Ne sajnáld magad, hanem mutasd meg hogy milyen szuper vagy! :-)

2011. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj csak, az első válaszolónak igaza van, ne hagyd magad. A legfontosabb, hogy ne lássák rajtad, hogy meghat a szekálásuk, néha te is ugrathatod őket. Együtt nagy a szájuk, és mást könnyű kiröhögni.

Legyél nagyon szuper, és hadd essen le az álluk. De akár más sportot is elkezdhetnél mellé, ami növeli az állóképességedet és a sikereidtől biztos magabiztosabb, na meg csinosabb leszel.

Kitartás!

2011. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy ez a sírás inkább a tehetetlen düh és az, hogy nem érted, hogy lehetnek ilyenek, mikor te semmit nem tettél ellenük. Ezen ne gondolkodj, ezek egyszerű srácok, a világ más táján is így viselkednek sokan ebben a korban. (akit nem nevelnek meg) Te most benne vagy ebben, és ezért visel meg, mi felnőttek tudjuk, hogy később te viszed többre, és ők meg még akkor is focizgatnak. :-S De ne tedd meg nekik a szivessséget, hogy hagyod magad kinevetni. Legyél tökös. :-)
2011. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Bármit csinálhatsz, de előttük ne sírj!!! Tapasztalat:) Ha van kedved írhatsz, az én öcsém pont ennyi idős, az ő lelkecskéjét is én ápolom:)

13,5L

2011. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ne hagyd már magad... ennyi. ha kapusnak akarnak beállítani mondj nemet. szólj vissza nekik ha csesztetnek. amúgy se nagy beszólások ezek... és semmiképpen ne sírd el magad! fiú vagy! ha sírsz csak rosszabb lesz.
2011. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Krisz1998 ***** válasza:
67%

Gyüjts haverokat álj ki ellenük és verd meg őket!



ja és ha sírsz rohanj neki és verd meg hogy meglegyen az összhang:)

2011. máj. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%

te tiszta dilis vagy!!!

Azért sírsz mert csúfolnak?? ez nagyon gáz

2011. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ne legyél kapus


és neten sok fórum, chat van

beszélgess, haverkodj

(de azért ésszel)


ja és az sem baj, ha kicsit lazábban, több humorral intézed el a dolgokat

pl. naja, elég béna vagyok

nézzétek, most a labdát is elejtem

lényeg, hogy nevessenek

ha másokat meg tudsz nevettetni, jó fejnek fognak tartani

és ne sértődj meg ha beszólnak, üsd el humorral, és szólj be te is, de viccesen

2011. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak 5.ben kezdtek veled szemétkedni, és már ki vagy akadva? Én másodiktól kezdve céltábla voltam, egészen hatodikig. (Elmentem gimnáziumba, ott se lett sokkal fényesebb a helyzet, bár már könnyebb volt.)

Két dolgot ajánlok: 1: Növessz páncélt, vicceld el a dolgokat, tégy úgy mintha nem zavarna az egész. Aztán ha egyedül vagy, vagy a barátaiddal akkor merj önmagad lenni.

2: Élvezd a magányt, keress olyan hobbit, amihez nem kell társaság. Én írok és fotózok.


De ami a legfontosabb, hogy találd meg azt, amiben jó vagy. Senki nem béna, ha jó helyen van. Ja és mellesleg ha körülnézel, biztos találsz még olyan embereket a közeledben akinek barátra van szüksége.


19/L


Oh, és majd elfelejtettem: nincs ugyan sok barátom, de azok mind igazi barátságok.

2011. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az utolsó hozzászólóval. Semmiképp ne kedveld a magányt. Ha elvonulgatós leszel akkor midnig különc maradsz. Nálunk általános iskolában semmi nem volt ciki...ha valakire ilyet mondtak, hogy úristen hogy nézel ki, az rávágta, hogy mivan? Legjobb :) (Y) fő a pozitív hozzáállás.

Ne vedd fel a sértéseket, ha beszólnak, hogy nem tudtad kivédeni a lövést, akkor mondd hogy van ilyen/előfordul.

Végül is nem te vagy Casillas :)

2011. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!