Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek magányos?

Figyelt kérdés
Most költöztem anyukámmal New York-ba és nagyon magányos vagyok.Barátaim nincsenek,mivel nem tudom hogy barátkozzak,suliban még itt nem voltam.Május elején költöztünk ide.Azóta magántanuló vagyok .Otthon sohasem ülök,de még így sem megy.Ráadásúl én főleg lányokkal szoktam barátkozni fiúként még nehezebb.Egy 12 éves fiú.
2010. jún. 25. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Kitartás komám, lesz ott barát, nagyon jó, hogy eljársz otthonról, ezek szerint bátor kiskrapek vagy, ráadásul lányokkal barátkozol, ez se minden napi. Vannak ott játszóterek, vagy ilyen játékbarlangok fiataloknak, nem? esetleg lemész kosarazni, dobálsz egy párat, és hátha van ott még valaki, bekéredzkedz a csapatba. Minél többször mozdulsz ki így otthonról, annál nagyobb esélyed van barátokra lelni. Biztosan nagyon nehéz, de tudod, aki keres, az talál. Legkésőbb a suliban biztos lesznek majd haverjaid. Légy vagány (de ne túlságosan ) az első napon, és akkor szívesen befogad majd az új osztályod. Legyél türelemmel, menni fog!
2010. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.A nyelvvel nem lenne baj mert jól beszélek angolul...:)
2010. jún. 25. 19:23
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
hozzád költözök és lesz barátod:D majd segítek:D 14/L
2010. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó lenne:D
2010. jún. 25. 19:39
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

de jó neked,hogy newyorkban vagy!!:)

biztosan lesznek barátaid,ha odamész pár gyerekhez és megkérdezed,hogy kosrazhatsz-e velük,vagy megkéred,hogy segítsenek kimondani egy szót[még akkor is ha tudod a nyelvet,így legalább van okod beszélgetni]ráadásul a lányok szeretnek segíteni[akik meg nem azok meg bunkók].

sok sikert!:)

13/L

2010. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

mennék veled én is szívesen New Yorkba:)

Szerintem a suliban könnyű lesz barátokat találni.

14/L

2010. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát azért nem semmi én még az országhatárt sem nagyon léptem át, csak Szlovákia, Románia, Ukrajna, Horvátország, Ausztria, de én még olyan messzire nem jutottam el és valószínűleg nem is fogok. Szerencsésnek mondhatod magad.

És ami még nagy hasznodra válik, hogy mondtad hogy nagyon jól beszélsz angolul ami azért nem semmi 12 évesen én örülök ha 3-as megvan suliba.

2010. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Funktasztikus ***** válasza:
ha elmondod hogy te hova valósi vagy meg stb tapadni fognak rád:Dgondsolom a csajok ezért is szeretnek .....NewYork apáám:Dszivesen eljutnék oda
2010. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért vagy magántanuló?Ez nem jó,így nem is lesznek barátaid:(
2010. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Írj privit és beszélgethetünk, de tényleg miért vagy magántanuló?
2010. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!