Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Felvegyem már most a kapcsolat...

Felvegyem már most a kapcsolatot a leendő osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés
Szeptembertől középiskolás leszek, az osztálynévsor alapján már megtaláltam pár embert facebook-on, de csak bejelöltem őket. Szóval, mint a kérdésben is írtam, ismerkedjek már most velük, vagy ráér majd szeptemberben?
2011. máj. 10. 18:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején ezzel jártam meg.Volt három lány,azok,ahol tudtak be is kevertek nekem,főleg miután megismerték egymást.:P ezért nem tenném én ezt újra,de ahogy akarod,tedd úgy.Azóta nekem is jobb lett minden.
2011. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég lesz csak nyáron elkezdened ismerkedni velük.Most még a jelenlegi osztályukkal vannak és lehet,hogy azzal,hogy te rájuk írogatsz stresszesek lesznek,mert eszükbe juttatod,hogy hoppá lassan el fognak ballagni.Szóval én azt tanácsolom,hogy miután vége a tanévnek azután kezdj el azzal a 2 emberrel beszélgetni,akik már legalább látásból ismernek és tudják,hogy ki vagy.

Tavaly én is már nyáron elkezdtem az ismerkedést az új leendőbeli osztálytársakkal,de mivel leginkább olyanoknak írtam akik még csak látásból sem tudják,hogy ki vagyok,nem jártam túl nagy sikerrel.Válaszoltak,udvariasan visszakérdeztek,ha én kérdeztem,hogy:És te?,de igazából nem mutattak ki túl nagy érdeklődést.


15/L

2011. máj. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 :) :) :) ***** válasza:
Szerintem már most ismerkedhetsz :)Én is igy fogok jövőre ha lesz névsorom ..
2011. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki írt :D Egyenlőre inkább békénhagyom őket:))
2011. máj. 11. 16:16
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Most ez miért lenne gáz??? Én már egyik osztálytársammal nyáron nagyon jóban lettem együtt mentünk suliba és így sokkal jobb volt :)))
2011. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hát én nem tenném. Elképzelésem sincsem miről tudnék velük beszélgetni még 4 hónapig.
2011. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elég ha augusztusban elkezded. Én nem vagyok facebook-on (szerintem sz@r :D ), de osztálytársaim már beszélgettek ott és így azért könnyebb volt nekik. Mondjuk nekem nem volt problémám a személyes ismerkedéssel sem, hamar találok barátokat :)
2011. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!