Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan jöjjek össze a gimi...

Hogyan jöjjek össze a gimi legmenőbb pasijával?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy 14/L vagyok most ősszel jöttem 9.-be. Nem akarok hencegni de eléggé szép vagyok csinosan öltözöm nem ribancosan de csinin szőke a hajam és sminkelem magam de csak szempillaspirált, pirosítót, szájfényt használok és magassarkút hordok. Van egy srác ő 11.-es ő az egyik legmenőbb pasi a suliban nagyon helyes. Még nem beszéltem vele de sokszor próbáltam a közelébe lenni és egy kicsit szemeztünk és úgy éreztem akar valamit de másnap mikor láttam már nem csinált semmit. Bejelöltem facebook-on és visszajelölt bár ez annyira nem számít, mert én is visszajelölök általában annak aki bejelöl ha csak látásból ismerem is. Összeszeretnék jönni vele mert nagyon tetszik de nem merem leszólítani meg mikor fenn van facebook chat-en akkor sem merek neki írni amúgy nem vagyok ilyen félős vagy ilyesmi. Van valami ötletetek hogyan jöjjek össze vele? Egy hónap múlva lesz egy buli ahova megyek és ő is ott lesz oda már úgy akarok menni, hogy járunk.
2011. máj. 11. 17:42
1 2
 1/15 anonim válasza:
79%

14 évesen nem magassarkúban kéne járni iskolába esetleg.

Nem tudom, nekem ilyen idős koromban valahogy fontosabb volt h beilleszkedjek és megismerjem az iskola szokásait.

Igaz, 5 éve volt, már maradinak számítok....

2011. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Nincs valami közös ismerősötök, aki jól ismeri a srácot és esetleg általa? Pl kideríthetnéd, hova jár szórakozni,és "véletlenül" te is oda mész. Először szerintem érdeklődj ismerősökön keresztül,hogy milyen zenét szeret pl, miket szeret. Ez azért is jó(szerintem),hogyha ráírsz,akkor így meglesz a téma, hozzá tudsz azokhoz is szólni,amik őt érdeklik.Megkérdezheted pl, hogy telt a napja, stb. Utána már szerintem alakul a beszélgetés. A többi rajtatok múlik.De én azt mondom,ne legyél rámenős, mert azt(általában) nem szeretik a pasik, de azért érdeklődhetsz te is. Sok sikert:)
2011. máj. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Képzeld már beilleszkedtem egyébként szeretném ha mindeki a kérdésre válaszolna.
2011. máj. 11. 17:51
 4/15 A kérdező kommentje:
2. válaszoló kösziii
2011. máj. 11. 17:52
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Szívesen:) örülök, ha segíthetek:) Aztán majd írd meg mi volt:)
2011. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Holnap szeretnék beszélni vele de félek, hogy beégek előtte vagy nem tetszem neki de várni sem akarok nem tudom mit csináljak.
2011. máj. 11. 21:38
 7/15 anonim válasza:
59%

Én is sok mindent szeretnék, de az élet nem ilyen kiscsillag.

Koncentrálj a tanulásra, f@szt szopni később is ráérsz...

2011. máj. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy ha nem tudtok semmi hasznosat írni minek írtok?
2011. máj. 12. 13:40
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Azért, mert össze akar jönni azzal a fiúval, aki tetszik neki, már f*szt akar szopni? -.-

Kérdező: írj rá chaten vagy menj oda hozzá a suliba beszélgetni, de ne nyomulj rá nagyon.

2011. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
áhegykicsitse vagy egoista..:) xO
2011. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!