Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha egy szülő megengedi a 14 éves lányának, hogy a pasijával bezárkózzanak a szobába?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 12:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
én még fiúzni sem engedném, de én régimódi vagyok. Majd ha 16 lesz és agyilag elég érett akkor lehet udvarlója.
2011. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Az én anyukám ezt nem engedte meg, sőt simán bejött a szobámba kopogás nélkül (ellenőrzés céljából) kb. 17-18 éves koromig. S jól tette, bár 14 évesen mondjuk csak haverkodtam, eszem ágában nem volt komolyabbat művelni egy fiúval. :)
2011. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, hogy milyen a természete. Ha tudom, hogy nem csinálna hülyeséget, akkor megengedném neki. Én is szerettem egyedül lenni a barátommal (14 évesen) és be is zártuk az ajtót, de csak azért mert nem akartam, hogy két percenként valaki bejöjjön. Persze én sem csináltam hülyeséget, csak beszélgettünk. A szüleim ismertek, így ebből nem csináltak problémát.
2011. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
92%

Nekem 15 évesen volt először barátom, akkor is nyugodtan bezárkózhattunk, de 14 évesen is megengedte volna anyu.

Mindig is nagyon jóban voltunk, bízott benne, hogy nem csinálok hülyeséget. Szerintem attól függ, hogy milyen a kapcsolatuk. 16. szülinapom előtt feküdtünk le először, anyának is elmondtam, annyit mondott, hogy bármikor szóljunk, ad pénzt védekezésre.

2011. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
46%
Az a baj, hogy ha mindketten betöltötték már a 14. évüket, a törvény is enged bármit. Csak arra nem gondol senki, hogy ilyen fiatalon lelkileg még nagyon éretlenek!!!
2011. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Normális, de csak akkor, ha gumit is ad a kulcs mellé.
2011. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Normális, de csak akkor, ha gumit is ad a kulcs mellé.


Szóval szerinted normális lenne, hogy a 14 éves kislányt már kezelgetik?

2011. júl. 25. 12:56
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
Megfelelő védekezés mellett igen. Miért kellene megfosztani az élet legnagyobb örömétől?
2011. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
73%
Hülyeség!!!!Tudom nem azok az idők vannak már,de én 14 évesen még Barbiztam nem pedig azon agyaltam mikor szexeljek!Bezárkózhatnak ha tényleg jó a szülő gyerek kapcsolat és megbíznak egymásban,de azért az anya világosítsa már fel,hogy 14 évesen még nagyon korai lenne!Beszélgetni,csókolózni lehet,de a szex még korai.
2011. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%

Élete legnagyobb öröme ne érje már őt túl korán...

Szerintem egy normális családban nem normális, ha 14 évesen vagy fiatalabban "kezelgetik" a lányt.

2011. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!