Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy egyik nap...

Miért van az, hogy egyik nap még olyan lány akarok lenni, aki minden édesanya álma, a másik nap pedig lázadó, a suli legmenőbb csaja?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi van velem. :( Általában egy film hatására változik meg a véleményem. Van, hogy ilyen akarok lenni: mindenkivel kedves, szerény, mindenki kedveli, mindig vidám, a természetben sokat töltő lány, aki jól tanul, sportol, a stílusa nem hivalkodó.

Máskor pedig ilyen: ha végigmegy a suli folyosóján, mindenki megáll egy pillanatra, menő, van pasija, rengeteg barátja.

Miért van ez?? Nagyon össze vagyok zavarodva! 15/L


2011. szept. 24. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
velem is totál ez van ha anyuval vok akk kislány akarok lenni, ha meg suliban, vagy barátokkal akk menő akarok lenni.... 16/L
2011. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerős :)

Szerintem ez teljesen normális, csak nem szabad túlzásba vinni. Nem lehetsz minden egyszerre? Szerény, kedves, de magabiztos, menő.

De tudd, nem vagy ezzel egyedül :D

2012. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert még keresed önmagad! Teljesen normális és jó ennyi idősen! Én is ilyen voltam, aztán a főiskola utánra alakultak ki a főbb személyiségi jegyeim, amik persze azóta is folyamatosan változnak! Légy mindig őszinte magadhoz, az a legfontosabb!
2023. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!