Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt nevezik legjobb barátságna...

Ezt nevezik legjobb barátságnak? Ez normális?

Figyelt kérdés

A véleményeteket szeretném kérni. Lehet, hogy buán fog hangzani, de még nem volt velem ilyen, szóval a tapasztalataitokra lennék kíváncsi.

Általános iskolában is voltak barátaim, de egy legjobb barátom csak 6.tól lett. NAgyon jól kijöttünk a lánnyal, szóval igazi kamaszlány-barátság. Aztán gimibe kerültem, most tizenegyedikes vagyok. Mindenkivel jóba lettem, van egy két ember akiben nagyon megbízom. Viszont lett egy lány aki a legjobb barátnőm lett.De ha együtt vagyunk CSAK egymásra figyelünk, és oylankor úgy érzem, hogy nincs szükségm mások barátságára...tudom hülén hangzik...Kitaláljuk egymás gondolatait, szinte az életünkben is van nagyon sok hasonlóság...Viszont, ha együtt vagyunk mindenkit elhanyagolok, tiszta olyan érzés van bennem mintha minden gondtalan lenne, és másik világba lennék. Amikor összevagyunk veszve, konkrétan majd meghalunk.

Ez a szoros kötelék a legjobb barátság? Tudom, hogy butaság, de velem nem volt ilyen, és elég érdekes, néha rossz hogy mindenkit elhanyagolok, de nem tudom miért leszek olyan.

A tapasztalataitokra vagyok kíváncsi, lehurrogást nem szeretnék:(

köszönöm előre is:)


Egy összezavarodott kamasz.


2011. máj. 12. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

elég ritka már az ilyen


szóval igazi kamaszlány-barátság. !!

2011. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat:)

És akkor nem érdemes ez ellen küzdeni, igaz? Mármint, hogy olyan más leszek vele, és mindenkit elhanyagolok, de akkor ezek szerint enm érdemes ez ellen küzdeni?

A helesírási hibákért bocsi, akad a szövegben egy-kettő...

2011. máj. 12. 18:35
 3/8 A kérdező kommentje:
*helyesírási
2011. máj. 12. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem az a legjobb barátod akit a legjobban szeretsz. ha ő az akkor ő
2011. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy ilyen barátnőm. és szerintem ez a legjobb barátnő :). és hát közbe én se nagyon barátkoztam senki mással. csak sajnos neki el kellett költöznie az ország másik felébe, és azóta nem is találkoztunk (kb. fél éve volt) nagyon hiányzik, hónapokig sírtam ha csak rá gondoltam. és most amiatt hogy addig a több mint két évig, amíg legjobb barátnők voltunk nem barátkoztam senki mással, ezért most nincsenek barátaim. éppen ezért lehet hogy nem éri meg teljesen elhanyagolni minden barátodat, csak ezt én akkor még nem tudtam :(
2011. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez legjobb barátság... Bár ahogy leírtad, lehet, hogy a lelkitársság szó jobban illik rá. :D Persze azért a többi barátoddal is törődj, de nagyon jó, hogy van egy ilyen barátod, mint ő. :D
2011. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat, akkor megnyugodtam:) Igazából a többieknek segítek ha tudok, meg minden, de valahogy rá szívesebben figyelek.

3. válaszoló:( Sajnálom, :( Viszont sosincs késő:)

Attól még, hogy akkor nem nagyon barátkoztál most meg van az esély:)

2011. máj. 13. 14:48
 8/8 Grimmpeace válasza:
Leszbikusok vagytok.
2011. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!