Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hozott már kellemetlen helyzet...

Hozott már kellemetlen helyzetbe gyermeked a hisztijével? Ha igen, elmesélnéd, hogy hogyan történt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A városban voltunk épp nem volt középület pelenkázóval ahová be tudtunk volna menni bekakált a kisfiam a tesója segít mindig itthon pelenkázni így a parkban is önállósította magát és a törlőkendős dobozzal megindult amikor még csak félig töröltem ki a pici fenekét.

utánnaszóltam de füle botját se mozdította közben jött még egy kaka ekkor rájött hogy rosszaságot csinált és jó félórás hiszti jött pedig nem szídtam le csak kértem hogy ne vigye el legközelebb.

váltoruha volt persze de mindenki minket nézett....

2011. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!