Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az orrom "mögött" reggelente...

Az orrom "mögött" reggelente zsíros szerintem, vagy valami furcsa izé, az mi és hogy lehetne ellene tenni? Ja és fénylik az orrom, ezt hogy lehet "megelőzni"?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy.Serdülsz.Lehet kapni olyan krémeket amik a T zónát mattítják a többit pedig hidratáják.=(T zóna:homlok,orr,áll)Avonban a neve valami Balance,zöld tégelyes,Vichytől van a Dermablend termékcsalád és mindegyik nagy márka készít ilyen vegyes bőrtípusra krémeket.Nekem csak szülés óta nem zsírosodika bőröm.
2011. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

nagyon zsíros a bőröd.

Lehet kapni rossmanban pl. zsírtalanító kenőcsöket. Vagy reggel-este most meg az arcodat sima szappannal, sz szárítja a bőrt

2011. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Kozmetikus szerint nem érdemes szárítani a bőrt,mert az csak még több faggyútermelésre ösztönzi.Megfelelően kell hidratálni.Amúgy az én kozmetikusom mindig kevert nekem a bőrömnek megfelelő kérmet.Kérd ki egy kozmetikus tanácsát.
2011. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Zsíros a bőröd, kamaszodsz, emiatt erősebb a bőr faggyútermelése. Minden reggel és este alaposan mosd meg szappannal és vízzel a pofid, különös tekintettel erre a területre. Lehet kapni illatszerboltokban kifejezetten kamaszoknak készült arcápoló szereket, nem is annyira vészes az áruk. :)

Alapozót, korrektort ne használj, vagy csak ritkán, mert ezek is okozhatnak zsíros, pattanásos, problémás bőrt.


26/L

2011. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
nekem ha sima vízzel mosom az arcom egyből kiszárad de nagyon csúnyán..:( ha kenem valami krémmel akkor meg zsíros... Már nem tudom mit kenjek rá, vagy mit csináljak vele.:(
2011. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 16. 17:30
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
nekem is mindig csillog az egész orrom, és semmi sem használ :S
2011. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D akkor egy csukában vagyunk xdxd
2011. máj. 16. 18:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem más kateg.ba kellett volna?
2011. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
dde hátha a tinik tudnak valamit erről, mert egy korban vagyunk xdxd
2011. máj. 17. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!