Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harom nappal a menszi elött...

Harom nappal a menszi elött voltunk együtt, azota eltelt 19 nap. A höm 36,9 reggelente, erzekeny a mellem, furcsa a közerzetem, faj a fejem, alig tudok enni valamit, mert hanyingerem van. Ebböl lehet meg baba?

Figyelt kérdés
Kedden csinaltam tesztet, negativ lett, de halvanyan mejelent kesöbb rajta a csik de tenyleg annyira halvanyan, hogy csak eppenhogy.Elötte is csinaltam tesztet, meghozza Clearbluet, az is nega lett, de egy ora mulva kb azon is lett halvany csikocska.Most mi van?Ha jol tudom, mar mutatni kene neki ha baba van.Pedig szurkal a hasam, a mehemnel,pontosan tudom, mert csaszaroztak, es ugyanott szurkal, a mellemröl pedig jobb nem is beszelni, ra sem ismerek, csupa kek, es sokkal nagyobb a bimbo udvar, es feher a bimbom közepe, feher folyasom is van.Ez vajon baba?
2008. jún. 6. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg legalább 2 hetes terhesnek kéne lenned, ha az lennél, azt már kimutatják a tesztek. A tüneteid is utalhatnak terhességre, de inkább keresd fel a nőgyógyászod és kérj terhességi vizsgálatot. Bár ő csak max annyit tud megállapítani, hogy felpuhult a méhed és meg van nagyobbodva a petefészek elküld ultrahangra, ahol (bár még korán van) a petezsákot kéne már látni, ha tényleg terhes vagy.
2008. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez igy ok.Csak azt nem ertem, hogy ha terhes lennek, a teszt mar mutatna nem? Vagy van akinel meg nem ? Mert olyat is hallottam, vagyis itt olvastam, hogy csak harom hettel a dolog utan mutatta ki a teszt a terhesseget, na nekem hetfön telik le a harom het, akkor meg tesztelek egyet, ha akkor is bizonytalan, megyek dokihoz
2008. jún. 6. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
de azt irtad,hogy megjelent halványan,ugyhogy szerintem terhes vagy.még egy pár nap,és erös lesz a második vonal is.
2008. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!