Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a különbség egy 16 és egy...

Mi a különbség egy 16 és egy 22 éves lány között? Azonkívül, h idősebb, kijárta a sulit. Kinézetre sem feltétlenül különböznek, rendes színészek is szoktak játszani 22 évesen 16 éves szerepeket.

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedés és gondolkodás...de az nem a 16 évest különbözteti meg a 22-től!Hanem a gyereket a felnőttől!Mindegy hány éves az illető!
2009. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
nem sok különbség van, talán a 22 önállóbb.
2009. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

a 16 éves naivabb, és éretlenebb...

Könnyebben keveredik zűrbe. volt barátnőm aki 16 volt. (2év különbség volt köztünk.)

Illetve a 22 évesért már nem büntetnek! ;P

2009. nov. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

22 évesen már kicsit tisztábban, felnőttebb fejjel gondolkozik, önállóbb... Megélte az első rózsaszín ködös szerelmeket, az első nagy csalódásokat, találkozott rendes, és tapló srácokkal, kitudja szűrni ki az aki tényleg, őszintén szereti, és ki az akinek csak a teste kell. Jobb esetben nem azt látja fontosabbnak, hogy egész hétvégén részegen bulizzon, hanem hogy a barátaival társalogjon, a párjával, vagy családjával legyen. Ha hivatalos ügyet kell intézni, megteszi magának, elmegy a bankba, önkormányzathoz, okmányirodába vagy éppen ahova kell, és anyut nem kell vinni, mert ugye aláírhatja már maga is a papírjait. Szépen lassan egyre több felelősség szakad a nyakába, amit meg kell tanulnia kezelni, és felnőnie az ÉLETHEZ, míg egy szép napon már kész lesz az "egyedül" élésre...

16 évesek még nem azon gondolkodnak mi lesz 10 vagy 20 év múlva. Eszükbe sem jut, hogy számlákat esetleg törlesztő részleteket kell fizetni, avagy spórolni a jövőjükre. És a fiatal felnőttek ellentétei, általában ekkor folyik már javában a lázadó kamaszkor is, amikor juszt sem azt csinálja, amit a szülei kérnek tőle...

Én 19 éves vagyok, a kettő között valahol fél úton. Nem érzem magam elég felelősnek még, de annál kicsit talán okosabbnak, önállóbbnak igen, mint amilyen 3 éve voltam. Egyénenként változó, hogy ki milyen tini, illetve fiatal felnőtt korában, én ilyen voltam, és ilyennek képzelem magam.

2009. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14:31-esnek teljesen igaza van.Nemrég múltam 18 és MÁR óriás különbséget érzek köztem és 16 éves ismerőseim között. A felelősségtudat az,ami legjobban megkülönböztet tőlük,és az,hogy egyre többet gondolok a jövőre(nem a továbbtanulásra). A 18-20 év tényleg egy furcsa időszak.Egyre több kötelesség és felelősség zuhan az ember nyakába,de mégis,ha szüleivel,vagy iskolában van még mindig gyerek......
2009. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet egy 22 éves is gyerekes és egy 16éves is felnőtt...

én most vagyok 16...külön lakom háztartást vezetek,munkát keresek,intézem a dolgaimat,mindezt anyám nélkül. de lehet olyan 22 éves aki még mindig anyja nyakán él és nem tudja azt sem mi az élet.

2010. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ha vannak még vélemények, jöhetnek! :)
2010. febr. 2. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!