Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig "bújósak" a kicsik? Kb...

Kisnita kérdése:

Meddig "bújósak" a kicsik? Kb hány éves korig hagyják magukat ölelgetni, puszilgatni, stb? Van különbség ilyen téren lány és fiú közt?

Figyelt kérdés
20 hónapos a fiam nem az a tipikus bújós/puszilkodós fajta, de azért szeret ölelgetni, miután felébredt mindig bújik és olyan édes :) Csak engem meg az apját ölelgeti, rokonokat nem. Hiányozni fog ez kedvessége ha egyszer elmúlik, nem akarom, hogy elmúljon :D A ti gyereket meddig hagyta magát szeretgetni?
2011. ápr. 2. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A lányom 4 éves és imád bujni Az öccse két éves és ugy veszem észre hogy kezd elmulni nála ez a bujos korszak.eddig mindig szeretett mostanában kevésbé bujik.Lányom mint irtam négy évesen is imád odabujni bármikor bárhol.Mostanában miota terhes vagyok az ikrekkel azota ez csak fokozodott lányomnál.Nem durván de eléggé észre lehet venni nála a bujást.
2011. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyereke válogatja,fiam olyan 10 éves korára kezdett nem oda bújni,13,14 évesen már puszit úgy kellett ki könyörögnöm.18 év után majd meghaltam annyira hiányzott hogy megint bújjon hozzám egy kisember,igy szültem egy másik babát.ismét fiam van,de sokáig azt mondták lány,fiú lett de a természete mintha lány lenne,naponta 5 ször elmondja aja sejetjek,ölel,puszil,bújuk simogat.igaz rajtunk kívül még a nagyszülők se kapnak puszit,de ölelést,bújást igen,én most minden pillanatát kiélvezem annak amit tudok már hogy ilyen hamar el fog múlni,akkor ez természetes volt,ma már nem teszem azzá.de 16 év múlva ezért már nem szülök,ő most két éves egyébként.A nagy 19.
2011. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem én is így leszek mit Te Kedves 2. :)

Sokáig úgy voltam vele (meg most is úgy vagyok), hogy nem szeretnék még egy gyereket elég egy is, de ha majd nagy lesz és ciki lesz, hogy anya szereti akkor meg fogok őrülni, hogy nem szeretgethetem :D Lehet meggondolom magam és lesz kis tesó :D

Én viszonylag érzelgős vagyok, még 10-11 éves koromban is ölelgettem a szüleimet, hétvégente bebújtam az ágyukba, apu hozott ágyba reggelit, ott ettünk és néztük a kölyök klubot :) Tök jó volt:)

2011. ápr. 2. 20:34
 4/5 anonim válasza:
Én 20/F vagyok, Kedvesem pedig 18/L, 2 éve vagyunk együtt, azóta is mindig egymáshoz akarunk bújni :)) mielőtt még vki azt mondaná, hogy ez off, és hogy csak szerelemből bújunk, hát nem, kiskorom óta még nem nőttem ki az anyabújásból, akkor hozzá is sokat bújok, ha a szerelmem mondjuk napokig nincs a közelemben (de természetesen összesen Őhozzá szoktam többet)
2015. ápr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
04-28 07:27-as vagyok megint, és még azzal egészítem ki, hogy Ő se kevésbé bújós mint én...
2015. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!