Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ballagásra kiket hívjak meg?...

Ballagásra kiket hívjak meg? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Most fogok ballagni általánosból. Csak magára az ünnepségre fogok embereket hívni, mert a szüleim elváltak, és ha lenne utána ilyen kajálás vagy mi, akkor elég rossz lenne, hogy apám nem lehetne ott, mert nincsenek jóba anyával.


Na de a lényeg: Kiket hívjak meg szerintetek?

A szüleimet, nagyszüleimet alap, akkor apa húgáékra gondoltam még, anya nővéréékre, valamint a keresztfiamékra és a szüleire.

A családból kb.ennyi

meg néhány barátra még, kb.5re


ez nem lesz kicsit sok?:D


14/L


2011. máj. 21. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha te ezt akarod akkor nem lesz sok, de nem igazán értem minek kérdezed mert felsoroltad kit akarsz meghívni akkor mi a gond? Legfeljebb ha lesz ilyen össze jövetel nem kajálni mentek hanem pl nálatok otthon csináltok ilyen kisebb bulit, ahova az megy el aki akar. Én anno így oldottam meg.
2011. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azt, hogy kiket hívj meg, én nem tudhatom. De látom, szépen felsoroltad, akkor meg minden rendben. Nem lesz ez sok, megközelítőleg se. Nálunk voltak egy páran, akik húsz feletti számú meghívót rendeltek, arról meg ne is beszéljünk, hogy egy meghívó több embernek is szólhat.
2011. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem sok.én jövőre ballagok

amikor a bátyám (most 23 éves) akkor ott voltak a szüleink a két mamánk apa testvéréék(apa nővére,a férje, a lány és a fia) meg legalább 8 barátja ;) szóval szerintem nem sok :)

2011. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én tavaly a családot meg a rokonságot hívtam meg. Illetve egy-két jó barátnőmet és az edzőmet.

A ballagás után pedig volt egy ebéd, ahol csak a családvolt:)

2011. máj. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a gimis ballagásomra szintén meghívtam a családot, valamint 2 havert, barátnőmet, meg unokatesómékat. Ballagás után mentünk kajálni oda csak család meg barátnőm és egyik haverom jött csak mivel szülei családbarátok. Szerintem bőven jó ennyi embert meghívnod legfeljebb utána lévő összejövetelen kevesebben lesztek.
2011. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem anya apaa 2 nagymama, uncsim, sajnos nagypapa nemrég halt meg tehát ő nem lesz ott
2011. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!