Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengedjem a lányomat így az...

Elengedjem a lányomat így az osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

10 éves.A múlt hét szerdán hőemelkedése volt,elvittük a dokihoz,írt fel gyógyszert,elkezdte szedni.Másnap egyáltalán nem volt semmi láza,majd péntek,szombat olyan 38,5 körül volt,vasárnap pedig csak hőemelkedése.Tegnap(hétfőn) délelőtt már egyáltalán nem volt semmi láza,aztán délutánra 39,3-ra felment.Ma délelőtt megint nem volt semmi,most pedig kereken 37.Ez nem sok tudom.

Most az lenne a kérdésem,ha holnap(szerdán) már egész nap nem lázasodna be,és hőemelkedése sem lenne,ti elengednétek így a gyereket az osztálykirándulásra csütörtökön?


2011. máj. 24. 17:03
 1/9 anonim válasza:
100%
kérdezd meg hogy akar-e menni
2011. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 24 órán belül láztalan, én elengedném. :)
2011. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább otthon kéne még pihennie szerintem.
2011. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

úr isten azthidtem már a kérdésről hogy egy iszákos ribiről van szóxDD

amúgy simán elengedném egy doboz lázcsillapítóval szükség esetére

2011. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha holnap egyáltalán nem lesz láza és szeretne menni elengedheted szerintem. A biztonság kedvéért legyen nála lázcsillapító és esetleg lázmérő is!

16/L

2011. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyi időre mennek és milyen messze a lakhelyetektől? Ő akar menni? Amugy lázcsillapitoval,lázmérővel,telefonnal,elengedném.
2011. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valószínűleg nem fog menni,mert ismét belázasodott,pedig már reménykedtem,hogy meggyógyul!

2011. máj. 24. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Menjetek vissza az orvoshoz, még ma! Gyógyszer szedés kezdetétől három napig szabad láznak lenni. A visszatérő láz, nem jó. Írd meg, hogy mit mondott a doki.
2011. máj. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hétfőn voltunk orvosnál,már a második doboz zinnatot írta,azt szedi a lányom,+ ha lázas akkor cataflan cseppet.A doki annyit mondott,hogy valami vírus,de nem lát semmi különösebbet.De már mi is úgy vagyunk,hogy elmegyünk egy másik orvoshoz is,hátha az mond valami konkrétat.

Amúgy elég sok beteg gyerek van most mifelénk,és ugyanígy,hogy láz és semmi más.

Hát nagyon bízok benne,hogy nem lesz semmi komoly baj,a visszatérő láz miatt.

Köszi a válaszokat!

2011. máj. 25. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!