Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengedjem a 14eves lanyomat...

Elengedjem a 14eves lanyomat a Balatonra furodni a baratnoivel?

Figyelt kérdés

Ma reggel avval az otlettel allt elo,hogy engedjem el ma delutan a baratnoivel a Balatonra furodni. 1ora korul mennenek,6kor pedig jonnenek is haza. Megbizhato lany, a baratnoit is ismerem,4en lennenek.. 10km-re van innet,vonattal mennenek. Azt mondtam neki,hogy meg megemesztem,es ha ugy dontok hogy igen,akkor felorankent hivjon,es megigertettem vele h nem megy be a mely vizbe.

Mit tegyek?


2011. jún. 18. 09:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lányod is a barátnőit is megbízhatónak tartod, akkor nyugodtan engedd.
2011. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
persze,ez csak pár óra
2011. jún. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%
Ha csak 10km-re van, miért nem megy az egész család? Úgy aggódnod se kellene miatta.
2011. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%
Én nem engedném el az enyémet.
2011. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

én 14 évesen Pestről mentem a Balatonra barátokkal.

És nekem szigorú szüleim voltak.

2011. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el nyugodtan.
2011. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

10km?? Szerintem igen ;)

Ha mindig hív,és megígéri,hogy nemmegy mély vízbe, együtt maradnak 4en,akkor igen.. Gondolom a barátnői nélküle is elmennek,szóval szegény biztos rosszul érezhetné magát..


14L

2011. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elengedheted. De hogy fél óránként hivjon egy kicsit nem tulzás? Legyen mondjuk egy óránként...én enyum hiper szigoru volt,és engem is elengedett vizpartra a barátnőimmel már hamarabb mint 14 év. Viszont lehet hogy vihar lesz.
2011. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elengedhetet nyugodtan!

10 km-t nem sok, és ha mindannyian megbízhatóak, akkor el lehet engedni. Főleg akkor nem lesz gond, ha együtt maradnak és 'vigyáznak' egymásra:)

Azt viszont megjegyezném, hogy a félóránkénti telefonhívást soknak tartom. Megértelek, hogy aggódni fogsz, félted a lányod, de magamból kiindulva, nem biztos, hogy félóránként fel fog hívni. Gondolj csak arra, hogy ha bemennek a vízbe, labdáznak,, úsznak, hülyéskednek észre sem veszik, hogy repül az idő. Ha jól érzik magukat fél óra seperc alatt eltelik. Ezért ne lepődj meg, ha nem pontosan fél óránként fog hívni!

16/L

2011. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Valóban mondanak mára esőt, vihart. Jön a rosszabb idő, ezért mindenképpen beszéld meg a lányokkal, hogy ha úgy látják, hogy közeledik a vihar, fúj a szél, megy a viharjelző jöjjenek ki a vízből, pakoljanak össze és ha leszakad az ég menjenek be fedett helyre, nehogy bajuk essen. Ha pedig van úgy vonat, jöjjenek haza hamarabb, fölösleges megvárni a viharban azt a vonatot, amivel egyébként mennének haza.

16/L

2011. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!