Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Melyik középiskolát választaná...

Melyik középiskolát választanátok?

Figyelt kérdés

1)Kb 40 percre van tőlem, 5 éves angol kéttannyelvű, megye legjobb sulija.

2)Itt van 5 percre ez is 5 éves angol kéttannyelvű, de ez abban különbözik, hogy ez egy idegenforgalmi szakközép, tehát utolsó 2 évben vannak ezek a marketing, hotel meg ilyesmi tantárgyak.És ha ezt elvégzem lesz egy szakmám is.Igaz nem a megye legjobb sulija, de a testvéremet felvették jogi egyetemre.


2011. máj. 25. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Nézz körül az iskolákban.Ezt úgy nem lehet megítélni hogy más mit mond igazából csak ha már bent vagy.

Szerintem nem volna hátrány egyébként ha szakmád is lenne.

2011. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
menjél nyílt napra meg majd 8.ban jobban elmondják az infokat az iskolákról
2011. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
8.-os vagyok.És a másodikba megyek. :D Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy ki melyiket választaná?
2011. máj. 25. 20:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes olyan iskolát választani ami szakmát is ad.De ez csak az én véleményem.Persze később is lehet tanfolyamot végezni.Meg mehetsz fősulira is.De ha van egy szakmád,akkor az már valamilyen szintű biztosíték.Ha később nem jönne össze a tovább tanulás,akkor is van egy szakmád amiben el tudsz helyezkedni,amég nincs más lehetőség.
2011. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2.
2011. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

2. sztem is :D

én is idegen forgalmira járok :D

csak az 4 éves és aki akar maradhat 5.évre is :D

2011. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
hát én inkább az elsőbe mennék. Én énekelni szeretnék a színházban, szóval nem szívesen mennék a 2-ba. Amúgy ha te olyasmivel akarsz foglalkozni, amihez ez kell, vagy segítséget nyújt, ha oda jársz, akkor menj a 2-ba, de ha te is valami teljesen más pályát választasz, akkor inkább az 1.-be...
2011. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a 2. ba mennék, mert sokkal tovább tudnék aludni. :)


Amúgy sem számít annyira középsuli. Én egügyi szakközépbe jártam, végig 3-as voltam (cs.sztem tanulni), de érettségim szupi lett, és védőnő hallgatóként tanulok SOTE-n, szóval...

2011. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt válaszd , mivel én is idegenforgalmas vagyok , és nem akarok több konkurenciát :P
2011. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2.-at választanám. :)

De én egészségügyibe vagy gimibe megyek.

2011. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!