Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Melyiket "választanátok"...

Melyiket "választanátok" kettőjük közül?

Figyelt kérdés

Adott 2 fiú, akik testvérek. Az egyik 13 éves, az osztálytársam, a másik 14, ő egy évvel felettünk jár.

Mindketten nagyon jóképűek, a fiatalabb barna szemű,néha bunkó, de néha viszont nagyon aranyos, az idősebb kék szemű, de róla nem tudok olyan túl sok mindent, mert nem ismerem olyan közelről.De amennyit már beszéltem vele, elég rendes.

Ti ha csak ennyi adat lenne, akkor melyiket választanátok?

14/L


2011. febr. 22. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha CSAK ennyi adat lenne, egyiket sem.

Ismerkedj mind a kettővel, és majd vagy ők választanak, vagy te.

2011. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Én az idősebbiket választanám az osztályon belüli kavarás nem túl jó,tapasztalat.:S


Amúgy én amikor ilyen helyzetben voltam akkor azt csináltam hogy pl x a fej y meg az írás és akk feldobtam a pénzt és x jött ki és csalódottságot éreztem és így egyből tudtam h y.

jó mst lehet h hülyén hangzikez..^


de legbelül te tudod h kit szeretnél jobban.(:


14L

2011. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudsz dönteni. Mivel ez nem csak rajtad múlik. :) Ha mind2-nek tetszel akkor akadj le róluk. Önző dolog tönkretenni egy testvéri kapcsolatot. Ha egyiknek sem tetszel akkor ez van. Ha csak az 1iknek akkor meg egyértelmű a választás.
2011. febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Edina szeret téged
2011. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 14 éveset, mert menőbb egy idősebbel járni, meg úgy kezdeni a kapcsolatot, hogy nem vagytok osztálytársak.

Vagy hívd el mindegyiket párszor randizni és derítsd ki melyik jobb.

2011. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én téged választanálak.
2011. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
en csak ennyi alapjan egyiket sem
2011. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 14 évest ! De tudod e hogy nem csak ez a két pasi létezik a világon ?! A másik meg ha összejössz az egyikkel és meggondolod magad nem választhatod már a másikat hisz testvérek !!!!! És az meg elég gáz lenne !
2011. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!