Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ballagási emlékkönyvbe mit...

Ballagási emlékkönyvbe mit raknátok bele? Unokaöcsém kapná 8-os ballagására.

Figyelt kérdés
Már meg van beszélve egy könyvnyomtató céggel, hogy megcsinálják, csak meg kell szerkesztenem. Úgy gondoltam az első oldalon egy születéskori kép lenne valami frappáns szöveggel, aztán néhány kép meg saját rajza, hogy mi szeretett volna lenni ez alatt a 14 év alatt, majd pár fénykép, hogy merre járt, hol nyaralt esetleg a hobbikról pár kép. Csak a szöveggel van baj, nem tudom mit illik írni hozzá, nem akarom teletűzdelni idézetekkel, mert ehhez nem igazán menne, inkább valami személyesebb szöveg kellene, ti mit írnátok bele?
2011. máj. 26. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem minden egyes kép alá írj egy rövid történetet, hogy mi minden történt egy-egy adott helyen, mindezt 4-5 mondatba megfogalmazva. A rajzok alá pedig szerintem nem kell semmit írnod, hacsak nem tudod, hogy melyik kép miért született.

2011. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!