Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most akkor meleg a srác?

Most akkor meleg a srác?

Figyelt kérdés

akiről szó van nem is igazán a barátom, csak egy olyan ismerős, akivel jóban vagyok.

kívülről nem tűnik melegnek, nem is úgy néz ki meg úgy öltözködik, de aggasztanak a tettei.

legutóbb új pólóban mentem a suliba, erre ő azt mondta: eddig nem is láttam, hogy ennyire jól áll neked a kék.

beszélgetések közben is tesz utalásokat a ferde hajlamaira. éppen az egyik barátom arról beszélt, hogy ki is a legcsinosabb lány az iskolában. persze elsodródott a beszélgetés és a barátom egyszer csak azt mondta, hogy "ha meleg lennék, tuti rádmozdulék."

tesiórák után az öltözőben, mindenkit végig kérdez, arról, hogy mekkora is a férfiasságuk, többekközt engem is. mikor megkérdeztem, hogy miért érdekli csak annyit dadogott, hogy "őőő csak statisztikai dolgok miatt kell nekem." sőt állítólag néha még azt is megkérte az egyik gyerektől, hogy mérjék össze a farkukat.

fiúként nem igazán tudom, hogy mi jön be a nőknek, de ez a srác tuti, mert van barátnője, szóval remélem nem homokos a srác.

a vicces az, hogy engem pécézett ki, engem zaklat a hülyeségeivel a legtöbbször.


15f


2011. jún. 5. 16:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
88%
Ez a srác tuti meleg, csak azért van bnője h ezt leplezze! Ilyeneket épeszű hetero nem művel!
2011. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
ja vaze... ez sztem is kicsit furcsa... minden esetre kerüld ha tudod így nem hozhat mások előtt kínos helyzetbe meg nem kérdez b*ziságokat. ha meg már minden kötél szakad és folytatja akkor megmondod hogy nemkell leplezned hogy búza vagy rájöttem és ha nem hagyod abba elmondom a oszttársaidnak... csak abbahaggya :/
2011. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a többiek is sejtuk, hogy nem éppen "egyenes", szóval nem lenne nagy meglepetés nekik.
2011. jún. 5. 17:11
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
akkor kerüld nagy ívben!! de tényleg.
2011. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
És ha meleg akkor mi van??? Nem kell tőle undorodni.
2011. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Lehet,hogy meleg,de lehet,hogy biszexuális.De az is lehet,hogy szimplán csak kíváncsi(tinikorban mindent tudni akar az ember,ezzel én is így vagyok)

Hetero azonban semmiképp nem..:S

2011. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha meg az, és rád mozdul, mondd meg neki, hogy neked ez nem jön be és kész.
2011. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
kis homár.
2011. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
sztem biszex...de ne ítélj el senkit,1-2 homo/biszex/leszbi/homokos stb stb. ismim van elég kedvesek meg minden azért a 1-2 méter távolság megmarad de egész jófejek.
2011. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

tégy enyhe célzásokat, hogy szálljon le rólad, nem érdekel..pl: kíváncsi a lenti méretedre. te: minek? milyen statisztika dolgok miatt? már végeztek ilyen jellegű felméréseket, nézz utána! ; ő: jó ez a világos szín rajtad. te: szerintem mindegy milyen szín van rajtam, mind ugyanolyan. stb..

ha nem jönnek be min 1 hét után sem akkor keményíts be és állj le vele nyíltan megbeszélni h nem vagy vevő rá..

2011. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!