Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért mondják azt az osztálytá...

Miért mondják azt az osztálytársaim a barátomra, hogy meleg? (többi lent)

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt,Ő másik suliba jár(t),idén ballagott.De az osztálytársaim folyton mondják,hogy Ő meg a haverjai milyen b*zik meg hasonlók...

Pedig mindenki tudja,hogy csak féltékenyek rájuk.És ezt többen is mondták...

A barátom és a barátai olyanok,hogy mindenkit ismernek,mindenki szereti őket,az Ő osztályuk a városban menőnek mondható,ki tudja,miért.Az osztálytársaim meg még most,szünetben is írják nekem,hogy jaj,milyen bu*is az a kép meg hogy néz már ki rajta...

Pedig nem az,rengeteg barátnője volt és én is tudom,hogy nem az.

Attól miért lenne vki meleg,mert divatosan és stílusosan öltözködik,nem melegítőbe jár a városban,szereti a márkás dolgokat és vasalja a haját?!

Azok,akik azt mondják rá,hogy meleg,azok úgy néznek ki,mintha valami putri helyről jönnének(néhányan onnan is jönnek),az jobb talán?

Nem értem,hogy miért csinálják.

Mit tegyek?Már olyan zavaró,ha elmegyünk mondjuk fagyizni vagy valahova,akkor Ők biztos,hogy ott lesznek...

A barátoméknak van egy nagy kerti medencéjük és egy jacuzzijuk és tegnap ott voltam náluk és az egyik oszttársamnak a házuk pont kertszomszédságban van az övékével...Mikor kint voltunk,a srác,aki a szomszédjuk(meg az oszttársam is) felvette videóra,ahogy a medencébe meg a jacuzziban csókolózunk meg hasonlók és feltette a facebookra....

De komolyan,teljesen ránk szálltak.Nem tudom,hogy mi lesz jövőre...mert még a 8.-at ki kell bírjam velük.Meg amikor idén beszélgettünk arról,hogy ki hova szeretne majd gimibe menni,én a megye egyik legjobb suliját mondtam(jó tanuló vagyok,a barátom is oda ment,én is oda szeretnék) és mondták,hogy az csak gazdag sznoboknak való,én pont oda való vagyok...És ezt a tanár előtt.Én azt hittem,hogy megütöm valamelyiket.Nem értem,én sem szólok bele az Ő dolgukba,hát Ők se tegyék már!


De mit tegyek,hogy ne legyenek ilyenek?

A jövő évtől még jobban félek,hogy akkor mit fognak csinálni....nyomkövetőt raknak rám?!

De a legrosszabb,hogy a barátomat úgy piszkálják,hogy nem is ismerik !

Szóval mit tegyek?Beszéljek velük vagy hagyjam az ilyeneket figyelmen kívül?


Köszönöm ^^


14/L


2011. júl. 13. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
írigyek,mert te őt szereted,és ő megteheti azt,amiket ők nem. nefoglallkozz velük.ha írnak,ne írj vissza ennyi.:)))
2011. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Gondolom azért, mert nem a legférfiasabb dolog a hajvasalás, pláne ha hozzá rózsaszín és/vagy lila pólókat vesz fel csőgatyával...

Pontozz le nyugodtan, de szerintem nekem is lenne pár csípős megjegyzésem a srácra. Oké, mondjuk az már tényleg túlzás, hogy éjjel-nappal titeket csesztetnek, de na... szerintem ne foglalkozz velük és majd megunják.

2011. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Most tényleg ennyire fontos a véleményük? Nevesd ki őket, és közöld velük, hogy valójában neked is a lányok tetszenek, csak azért jársz a sráccal, hogy álcázd magad.

A suliba meg nem nekik kell járniuk, úgyhogy jelentkezz oda, ami neked tetszik, akkor is, ha szerintük az csak a gazdag sznoboknak való. A középiskolák általában a felvételi pontszámok alapján szoktak válogatni a jelentkezők közül, nem az anyagi helyzet szerint.

Hogy aztán a bekerült gyerekek hogy tekintenek a szerényebb anyagi helyzetűekre, az a személyes intelligenciájuktól függ. A budapesti Fazekasban senkit nem érdekelt, hogy az országos matekverseny győztesének családjában hány és milyen fajta autó van, vagy van-e egyáltalán.

2011. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azért mondják mert ők maguk a melegek...
2015. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!