Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy beszéljem rá anyát erre?...

Hogy beszéljem rá anyát erre? (Sürgős! )

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék végre egy iPad-et,de anya nem akarja megvenni...:S

Apának is mondtam már,de Ő most vett új telefont nekem,ezért az mondja,hogy csak a névnapomra kaphatok drágább ajándékot(ami július végén van).

De mikor anyának mondtam,hogy vehetne egyet,akkor elkezdte mondani,hogy most kaptam új netbookot(az a most karácsonykor volt),meg hogy az iPodomat sem tudom használni(ami nem igaz,csak az első pár hétben ment nehezen a dolog -.-).

Viszont június 13.-án megyünk osztálykirándulásra és azt szeretném,hogy addigra megkapjam az iPad-et.

De anya hajthatatlan,mert szerinte elég a netbook nekem...

Nem tudom,hogy mit csináljak még.Könyörögtem,sírtam,mindent csináltam,de anya azt mondta,hogy talán a ballagásomra megveszi,de az jövőre lesz!Arra meg már mást néztem ki...:S


És ne azzal gyertek,hogy azért nem veszi meg,mert nincs rá pénze.Nem állunk rosszul anyagilag,szóval nem hiszem,hogy azért nem kaphatom meg,mert nincs pénzünk rá.


Ti hogy csinálnátok?

(Kulturált válaszokat kérek)


14L


2011. jún. 5. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy anyagilag nem álltok jól. Ezt Neked is be kellene látnod ha így van.
2011. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 A kérdező kommentje:
Jól állunk,ez biztos...
2011. jún. 5. 17:40
 3/91 anonim ***** válasza:
89%

Tudsz róla, hogy mennyire telhetetlen vagy?

És igen, anyádnak igaza van, elég a netbook neked, sőt talán még sok is.

És, ha már itt tartunk, mire is kell neked az iPad? Lefogadom csak arra, hogy legyen mire verni a melled.


Ti hogy csinálnátok? - sehogy.


Mi is jól állunk anyagilag, de nem vagyok rászorulva erre.


Küldheted a negatívot!

2011. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
91%
Az,hogy szerinted jól álltok,nem jelenti azt,hogy mindent meg kell kapnod. Örülj,ha a szülinapodra megkaphatod. Majd ha te dolgozol meg érte,akkor követelőzhetsz.
2011. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha mindent megvesznek a szülők, amit a gyerek kitalál, azzal rontják el a nevelését. Nem a pénz vagy a drága ajándékok fontosak, hanem hogy őszinte bizalmas kapcsolatban legyél a szüleiddel és szeressenek ők is és te is őket. A szeretetteljes törődés minden pénznél többet ér a világon!
2011. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem meg örülj mint majom a farkának, hogy ennyi mindent megkapsz! És ne követelőzz mert az szörnyű és gusztustalan. :S Elképzelem, ahogy könyörögsz meg sírsz az ipadért.. Ha egy szülő mond valamit általában illik elfogadni, főleg, ha ilyenekről van szó.

Egyébként ha nem térítenek jobb belátásra előbbi szavaim mondd apádnak, hogy adja oda előre a névnapi ajándékodat, és majd a névnapodkor odaadja megint becsomagolva.


(Ez a kulturált válaszom)

2011. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
95%

Már bocsi de 14 évesen minek neked Ipad? Úgyse használnád ki, teljesen felesleges. Az ipod még rendben van. De most komolyan mire használnád ha nemcsak arra hogy menőzzél vele?

Anyukádnak teljesen igaza van, szerintem így is sokat adtak neked.

2011. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim válasza:
34%
szerintem vegyél be egy doboz nyugtatót, ettől majd megtanulja, hogy ne kekeckedjen veled!
2011. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
94%

mint cartmen a south parkban


nem lenne jobb egy toshiba handybook? ugyanannyit tud, fele annyi pénzért :D

2011. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
95%
már bocs, de egy elkényeztetett kis pi*csa vagy. de most komolyan, örülnék ha kapnák egy ipodot. de tényleg szánalmas vagy... tudod mit kapok én a névnapomra? egy szál virágot+egy csokit. mégse dobom be a hisztit. anyudnak igaza van, bőven elég neked a netbook. annyira nem bírom az ilyen kis hisztis apuci-kicsi-lánya vagyokot... vegyél vissza kisdgága, mert amikor ennyi ésszel dolgoznod kell menni akkor és már nem lesznek a szüleid akik eltartsanak, akkor mit fogsz csinálni? pff... na meg gondolom az új telefonodis valami érintőképernyős okostelefon. mindössze 200 000 ft. látom nem vagy tisztában azzal hogy mit jelent annyi pénz... na mind1 szórjad csak a pénzt, nekem az úgysem fáj :) tudod én mit csinálnék? semmit... biztos nem kezdenék el ezért hisztizni, sírni, könyörögni. mert ez elég szánalmas. na meg persze te már kiszemeltél valamit ballagásra is. oké nekem 8. csak ez annyira ki tud akasztani... :S
2011. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!