Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan beszéljem meg anyumékkal?

Hogyan beszéljem meg anyumékkal?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy mindig korán kell lefeküdnöm, legkésőbb 11kor de tegnap 10kor kellett és annyira gáz hogy beszélek egy csomó emberrel a beszélgetés közepén tartunk és közlöm hogy hopp nekem mennem kell mert anyám itt áll felettem és tök ideges... Tegnap haverom mondta hogy neki az apja mondja 1kor, de kiröhögi... Hogy vehetném rá a szüleimet hogy ne úgy kezeljenek mint egy 10évest? Mért nem értik meg hogy ilyenkor vannak fent a barátaim és csak most tudok velük beszélni?

13/L


2011. júl. 26. 10:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
9%
11 az neked korán van? Nem, nem 10 éves vagy, 13. Az se sokkal több.
2011. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyu. Nem kell kockának lenned,azért mert a haverjaid is azok. Én a kockákat szoktam kiröhögni :'D. A szüleidnek igazuk van. Én magamtól 11-kor fekszem,mivel aludni KELL és nem bagolykodni. Tudod,még növőfélben vagy és ilyenkor fontos az alvás,de mit is beszélek... Egyébként meg anyukádat biztos idegesíti,hogy folyton gépezel,lefogadom hogy ha olvasnál,azt megengedné. Tavaly hajnali kettőig fennmaradtam olvasni és nem zavart senkit.


14.L

2011. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A kérdésre kértem választ de ha a kérdésre nem tudsz válaszolni akkor ni is válaszolj, köszi, bocsi:D
2011. júl. 26. 10:49
 4/22 anonim ***** válasza:
54%

Nem rosszat akartam,de mindegy.. :/

Majd később talán megérted.


Akkor válaszolok a kérdésre is. xD


Magyarázd el nekik,hogy a barátaid csak akkor érnek rá és már hiányoznak neked,tehát muszáj beszélned velük. Mondd meg nekik,hogy nem fogsz hangoskodni és hagyod őket aludni. (érdemes előtte elmenni fogat mosni ;) ). Tényleg próbáld meg lemagyarázni nekik,mert hogy ha nem tudják,hogy miért akarsz olyan sokáig gépezni,akkor persze,hogy nem engedik meg!


14.L

2011. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
11 órakor én már rég alszom 36 évesen.
2011. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Ez mekkora volt, 13 évesen kéred ki magadnak, hogy ne úgy kezeljenek, mint egy 10 évest! :-DDD
2011. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
2. nem neked mondtam az 1. nek csak nem látam hogy addigra írtál...
2011. júl. 26. 11:10
 8/22 :) :) :) ***** válasza:
Hát nekem még ennél is rosszabb a helyzet :S nekem 10kor kell lefeküdnöm nyáron(!) is..és általában olyan fél 11kor le is fekszek mert addigra már rámszólnak vagy 3x :( ja és 14L
2011. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

bakker, persze hogy kell aludni, valósszinüleg alszik ő délig is, és nem kocka, ha a számítógépet azér hívja segítségül hogy a barátiaval tartsa a kapcsolatot-.-"

amúgymeg a szüleiddel csk annyit tudsz csinálni hogy megmondod neki hogy anya, nyár van, haggyálmárbékén inkább menny te aludni ha annyira álmos vagy

2011. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
12:07: Téged ki kérdezett? -.- Teljesen normálisan,nem bántóan írtam le a véleményemet. És én a kérdésre válaszoltam. Szóval pofa be! :D
2011. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!