Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Születésnapomra playmobilt...

Születésnapomra playmobilt kaptam amire az volt írva, hogy +4. Nagyon gáz? 12/l

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 20:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
hát mutogatni nem fogom, csak azt nem tudom mit kezdjek vele:S
2011. jún. 6. 16:23
 12/20 anonim ***** válasza:
Milyet kaptál?
2011. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Vadászház
2011. jún. 7. 16:12
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a lego jobb:P De semmi gond nincs vele, a gépen sem mást játszol:D játssz vele az életben. 14/L vagyok, szerintem tök mindegy, mit gondolnak arról, hogy mit kapsz, esetleg mivel játszol. Bár tudom, nem menő játszani, buliba kell menni, leinni magadat aztán hót részegen végib4szatni magadat a fél utcával... bocsi, de tényleg ez van, mármint a környezetemben:)
2011. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az tök jó. Én eljátszanék vele. A keresztlányom 12 éves, én 33, a lányomnak van sok playmobilja, és a hétvégén is olyan jót játszottunk vele. Ráadásul én babaházakat csinálok. Akkor most engem is ki kell röhögni?
2011. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

34 vagyok, de 12 évesen még összejártunk a barátnőmmel babázni. Elvittük egymáshoz az óriás csecsemő babáinkat, meg sok-sok babaruhát, és egész délután babáztunk.


A férjem meg legózni imádott, nemrég bevallotta, hogy még gimis korában is legózott. :-)


Nagy kár, hogy a mai gyerekek már nem játszanak! Meg is látszik sajnos rajtuk! :-((

2011. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%
Hát...gáz én 12 leszek szeptemberben és 8 évesen leszoktam róla ez a barbis mianyavalya lenne amiről beszélünk?
2011. jún. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
hát nem igazán inkább legóféle.sehol nincs benne rózsaszín vagy hasonló barbis dolog.van benne 1kutya,puskák vadállatok, fa ,madarak meg ilyesmi.
2011. jún. 8. 21:50
 19/20 anonim válasza:

hát szerintem tök jó..én 15éves létemre is simán eljátszanák vele a 8éves öcsémmel...és megemlítem 12évesen még simán barbiztam a barátnőimmel:) én büszke vagyok arra hogy volt gyerekkorom (és még az van) és ezen nincs mit szégyellni:))

ha még szeretsz játszani akkor játssz!:D

2011. júl. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19 vagyok és még mindig örülnék neki, még akkor is, ha az egész a rózsaszín különböző árnyalataiban pompázik, csak sajna marha drága és ilyenkor már igazi házra, ételre kell gyűjteni... De bárkitől elfogadok playmobilt, ha cikinek tartja, vagy megunta. ^^ <3
2020. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!