Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Programok nyárra? Miket...

Programok nyárra? Miket tudtok ajánlani? (Mind szabadidős, mind otthoni programok, esetleg jól bevált táborok? )

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.
2011. jún. 6. 19:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Programokat tudok ajánlani. Pl.: menj el az állatkertbe,vidámparkba,strandra.(család vagy barátok)

Ha esetleg erre nincs pénz,akkor vannak nagyon jó szabadstrandok a Balatonnál is(pl:Zamárdi).

Nem tudom,hogy ezek mennyire jók...


13/L

2011. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ!


Egy Balaton melletti kisvárosban élek, melynek közvetlen közelében sem állatkert, sem mozi nincs, szóval ezek a progrmok úgymond kilőve. :(

2011. jún. 6. 19:45
 3/23 anonim ***** válasza:
2011. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
hívd át 1-2 haverodat filmezni, hüjéskedjetek sokat stb...
2011. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én mondok neked párat ami nekem bevált :D :

1. Tombolj zenére

2. Járj el futni

3. Menjetek barátnőddel túrázni

4. Vagy plázázni

5. Strandolás

6. Nem tudom hogy volt e már nektek a Romeó és Julia kötelezőként ha volt akkor ott van még amit nagyon tudok ajánlani a Minden jó ha a vége jó :D (nagyon király könyv pedig én nagyon nem szerettem olvasni)

7. Ajánlok egy jó sorit még pedig a Buffy a vámpírok rémét szerintem baromi jó :D !!!!

8. Járj moziba

9. Légy a barátaiddal

10. Ismerkedj

11. Tudok ajánlani egy film listát ha érdekel írj ! És mondok pár jó filmet :D !


15L

2011. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Buli :)

Kreatívkodj.

Barátok.

Vagy én pl. most szeretném megkérdezni az egyik kedves ismerősöm,hogy nem segíthetek-e neki időnként a teázójában,akár nulla forintért.Meg önkénteskedhetsz is,ha van hozzá kedved.Sok helyen van állatmenhely például.

Vagy olvass.Van csomó koncert ilyenkor.Fesztiválok.

A VOLT-ra mindenképp elkell jutnia mindenkinek.:)

Tanulhatsz nyelveket is,ha van hozzá kedved.

2011. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

80 ötlet, mit kezdj nyáron a gyerekkel:)

[link]

+ még a kommentekben jó néhány.

2011. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :)


Egy 15 éves lány írta, hogy ha szeretném, ajánl nekem filmeket. Szeretném! :) Köszönöm szépen előre is! :)

2011. jún. 7. 14:12
 9/23 anonim ***** válasza:
Oké majd akkor összeírok csütörtökre vagy péntekre párat :) akkorra úgy sem kell sokat tanulnom :) !
2011. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, előre is! De ha nem lesz időd, vagy közbe jön valami más program, akkor később is megfelel ám! :)
2011. jún. 7. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!