Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt most miért nem lehet...

Ezt most miért nem lehet megérteni?

Figyelt kérdés

Ma lesz a falunkba búcsú.. Én modntam a barátnőmnek, hogy én nem akarok beülni a dodzsembe mert 600ft-ért nekem nem éri meg hogy beb*szam a fejem, meg holnap fel se tudjak kelni, annyira fájjon mindenem, erre meg azt írja hogy "Én nem azért megyek hogy nézzem az embereket"

Olyan nagy baj az hogy én nem vágyom erre? Ettől már más tini vagyok mit a többi? Anya is ilyen volt megkérdeztem tőle


2011. jún. 12. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát... vagy elviseled ezeket a dolgokat, vagy később is mész a többiek után, akkor majd alkohollal és sokkaldrágábban éred el ugyanezt a hatást. És ne várd el, hogy mások mondják meg, mit tegyél, mert akkor ugyanannyira birka maradsz, csak másokat követsz.
2011. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen igazad van hisz jobb dolgokra is elköltheted a pénzed és ha a barátnőd nem érti meg akkor elég bunkó !
2011. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most is már egyből írta hogy nem is jön senki elé sem.. Mert reggel mondta hogy 2-re jön és elmegyünk másik barátnőnkhőz , és onnan megyünk. Most gondolom az lesz hogy a barátnőm elmegy másik barátnőmhöz, engem meg lesz*rnak, azért mert nem akarok beleülni a kocsikba? :O Érdekes.. De nem érdekel..
2011. jún. 12. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom már későn írok, de egy próbát megér.

Beszélj a barátnőddel. Mondd el neki, hogy nagyon örülsz, hogy együtt mentek ki a búcsúba, biztosan jól fogjátok érezni magatokat, de próbálja megérteni, hogy te nem szeretnél dodzsemezni. Esetleg ajánld fel, hogy csinálsz róluk fényképeket, amíg dodzsemeznek, így örök emlék marad nekik:)

16/L

2011. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért mégis mentünk 12 kört :D
2011. jún. 13. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!