Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam meg Anyukámnak,...

Hogy mondjam meg Anyukámnak, hogy szőrteleníteni szeretnék?

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta nagyon jó a kapcsolatom Anyukámmal, úgy tekintünk egymásra, mint két jó barátnő. Nincsenek és nem is voltak soha titkaim előtte, de ezt a kérdést mégsem "mertem" feltenni. Vagyis az így nem teljesen igaz, hogy nem mertem, hanem inkább nem tudtam, hogy hogyan álljak elő ezzel? Aki már túl van ezen, és tudna nekem segíteni, azt nagyon megköszönném! :-)
2011. jún. 13. 09:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Már annyiszor megpróbáltam, de aztán mindig visszafordultam, nem tudom, miért?
2011. jún. 13. 10:02
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondtam el neki, mert nem tartozott rá. Egyszercsak észrevette és tudomásul vette. A szőrtelenítés igazán nem nagy dolog, ráadásul nem is végleges.


De ha el akartam volna mondani, akkor azt hiszem, először diplomatikusan megkérdeztem volna róla a véleményét. Ha pozitív, akkor nyugodtan bejelentem, hogy de jó, mert ezt szeretném. Ha negatív a véleménye, akkor megkérdezem, hogy miért ellenzi, aztán megmondom, hogy én akkor is szeretném, mert kényelmes, mert tetszik, stb, és kész.

2011. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyen kérdésektől mindig kikerekedik a szemem.


Minek kell megmondani? Esténként megszámoljátok a szőrszálakat, vagy mi? Egyszercsak elkezded, és csináld. Ha észreveszi is, nem hiszem hogy szóvá tenné. Ha meg szóvá teszi, nem valószínű, hogy tiltani fogja, minek is tenné...


Ez olyan evidensnek tűnik, mégis naponta van 1-2 ilyen kérdés. Ti, kérdezők, ott követitek el a hibát, hogy megkérdezitek. Ezzel a szülő érzi, hogy beleszólása van a dologba. És akkor inkább tiltja, "az a biztos".

2011. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgyse szólhat bele ha szörtelenítesz... ez a te dolgod és nem az övé.
2011. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Ennyi döntési jogodnak kell lenni, hogy eldöntsd, hogy szőrteleníteni akarsz-e vagy sem. A Te testedről van szó!
2011. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

ha tényleg jó kapcsolatotok van, akkor Ő fogja előhozni a témát...:) legalábbis nálunk így volt.


15/L

2011. jún. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt próbáltad már: Anyu, szörteleníteni szeretnék!
2011. jún. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!