Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy vezessem elő anyukámnak,...

Hogy vezessem elő anyukámnak, hogy szőrteleníteni szeretném a lábam?

Figyelt kérdés

ti hogyan mondtátok neki?

hány évesek voltatok?


2011. ápr. 17. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Anya, szőrös a lábam. 14 voltam, így amgától javasolta :)
2011. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,én 13 vagyok,szerintem nekem nem javasolná,pedig eléggé kéne :$
2011. ápr. 17. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:

csak simán mondd meg neki :)

én 13 évesen mentem először gyantáztatni :)

2011. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 14 vagyok, anya ellenezte h borotváljam a lábam, igaz szőke hajú vagyok így az sem nagyon látszik, de zavart mert rövid gatyát vettem fel, leborotváltam a lábam, és hát persze haragudott is rám anyu:SS de sztem akk úgy csináld, h akkor borotváld a lábad ha mész valahova (pl fürdöni bikiniben,) vagy szoknyát veszel, rövid gatyát, és olyankorra borotválkozz és ezt beszéld is meg anyuddal. télen meg ősszel, és még tavasszal is a hoszabb gatya alatt meg senki se látja
2011. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hogyha anyukád eddig nem célzott rá, hogy nem támogatja ezt az ötletet, akkor szerintem csak hozd témába, hogy az osztálytársaid cikiznek miatta, és hogy mit szólna hozzá, ha te is elkezdenél szőrteleníteni :)
2012. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!