Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves létemre beleszerettem...

14 éves létemre beleszerettem egy 11 éves lányba! Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom, mi ütött belém. Megláttam, és egyből beleszerettem. Nem olyan, mint a többi vele egyidős nyafogós kislány, amennyire ismerem, még az én osztálytársaimnál is értelmesebb lehet. Ki akarom verni a fejemből, de nem megy. Valaki segítene?
2011. jún. 13. 10:59
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Te Ádám vagy?O.o xD (leheet...)
2011. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
mond el neki h beleszerettél én 12 vagyok és örömömbe nem tudnám hogy mit csinálnák ha egy 14 éves fiú belémzúgott volna!!hidd el nagyon örülne neki!!:Dremélem segítettem am te nem Ati vagy aki belémzúgott volnaxD
2011. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. Próbálj közeledni felé, ismerd meg jobban. Nem olyan nagy baj az hogy csak 11 éves. Persze lehet hogy a barátaid cikizni fognak miatta de ez ne érdekeljen. Ha a kislány tényleg érettebb picit a koránál akkor talán egy szép első szerelmes kapcsolat is kialakulhat kettőtök között. :) Tapasztalat szerzésnek mindenképpen jó. Szerintem próbáld meg! ;)
2011. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Ne mondd el neki. Felejtsd el... Lehet,hogy ti a fiatal naívságotok nem látja, de az 11 és 14 éves között igenis nagy a korkülönbség! Felejtsd el szépen a kislányt... Amúgy is, ha nem akarsz kapcsolatot, akkor meg főként nem kell elmondani. Ha nem akarod elfelejteni, akkor legyetek csak barátok... Próbálj meg más lányt találni.


16/L

2011. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
18:44-es!Hogy lenne nagy korkülönbség?Később ez nem lesz,mert hogyha a lány pl.18 éves lesz,a fiú 20-21 éves lesz,az nemtom mióta nagy korkülönbség...Ennyiből a 70 éves férfi és a 20 éves nő az mi,hogyha a 11 és 14 éves nagy korkülönbség?
2011. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Igazuk van azoknak, akik szerint nem működne kettőnk között a dolog. Az volt a kérdésem, hogy mihez kezdjek, mert nem tudom kiverni a fejemből, ehhez kéepst jönnek a válaszok, hogy nem működhet a "kapcsolat", felejtsem, stb. Látszik, hogy nem voltatok még ilyen helyzetben, mert akkor tudnátok, hogy milyen nehéz. Amúgy a felsorolt nevek közül egyik sem az enyém. :D
2011. jún. 13. 19:52
 17/37 anonim válasza:

engem nem érdekel hogy hívnak, felőlem lehetsz Dani is...:D


lehet hogy a csaj érett és tényleg nem egy 11 éves kis csitri, de vannak csodák... illetve remélem...:D


mondd meg neki hogy ez a helyzet, és ha akar, akkor járjatok, igen, tényleg 1, max. 2 hétig tartana, de utána belátod hogy hülye voltál, és könnyebb így elfelejteni...

de a csoda dologhoz visszatérve, lehet, hogy ő a nagy Ő és életed végéig vele fogsz lenni stb., bár ezt kétlem...;)


nekem ez a véleményem az egészről..:D

2011. jún. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz.. sztem kérdezd meg ennek a lánynak a nevét
2011. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
szerintem is járj vele majd idővel úgyis kiderül összeilletek vagy nem,ha nem akkor ne keseredj majd jön másik de azért ne szalaszd el
2011. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
máté, te vagy az?
2011. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!