Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves létemre beleszerettem...

14 éves létemre beleszerettem egy 11 éves lányba! Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom, mi ütött belém. Megláttam, és egyből beleszerettem. Nem olyan, mint a többi vele egyidős nyafogós kislány, amennyire ismerem, még az én osztálytársaimnál is értelmesebb lehet. Ki akarom verni a fejemből, de nem megy. Valaki segítene?
2011. jún. 13. 10:59
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Milyen városba van a sulid? Lehet, hogy én is oda járok...
2011. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el. Olyan kibąszott nehéz felfogni, hogy nem az a kérdés, hogy ki ismer? Annyi idióta ember van... Hogy lehet egy ilyen kérdést leszűrni a problémámból?

Amúgy bocsi, nyugodt vagyok, csak ez nagyon idegesítő.

2011. jún. 15. 18:21
 23/37 anonim ***** válasza:
Jó-jó, tudom, csak direkt idegesítelek... Amúgy szerintem még kicsi hozzád, várj, ha pl egy hónap múlva se felejted, akkor nem tudsz ellene mit tenni, próbálkoznod kell... Most javasolhatnám, hogy jöjj össze mással, de ha neked ez a lány jár a fejedben akkor az a kapcsolat vége fájdalmas lenne... Elég rossz szituban vagy. De azért megmondod melyik városban?
2011. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire oda vagy érte, akkor nem sok mindent tudsz tenni, de e az idő majd segít. Tudom, hogy ez most Téged nem vigasztal, de így van, idővel majd Te is belátod. Addig is foglald el magad valamivel, és akkor nem gondolsz rá annyit.
2011. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Te vagy az,Jácint,avagy Ödön?
2011. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
esetleg nem te vagy Imre Abdiás?
2011. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

nem ertem a fiuk mert jonnek azzal hogy nagyon kicsi?mert lenne tul kicsi van akik kozott 10 ev van....nem?es jol megvannak.3evet eszre sem vesztek ha eleg erett a csaj.az hogy neked ciki lenne azt elhiszem de eloszor legyel boldog b@sszus nem?nallunk is ugy van tul kicsi vagyok nem is igaz mert lennek tul kicsi???hogyha nem AZT akarod a probaljatok meg nem lesz semmi amugy is.

15/L

2011. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Nem érezném cikinek. A legtöbb osztálytársam ismeri a csajt, mert egy volt osztálytársunk a lány nővére, és akik ismerik, azok szerint jó fej. Majd évzárón megkérdezem, hogy járna-e velem, hamarabb nem megy, mert nem tudom, hol lakik.
2011. jún. 16. 15:10
 29/37 anonim válasza:
üljél bele egy kád jéghideg vízbe!!segít meglásd :)
2011. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Aladár?
2011. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!