Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljunk haunatkozunk?

Mit csináljunk haunatkozunk?

Figyelt kérdés
sziasztok amióta elmentem a régisulimbólazóta a legeslegjobb barátnőmmel 2 hétre ő jön le hozzánk és én is megyek hozzájuk 2 hétre éa nálluk tudom hogy elleszünk mert ott mindent lehetcsinálni de félek hogyha itt lesz nállunk akkor lehethogy unatkozni fog ésamikor nálluk vagyok akkor elvisznek fürdőbe meg midnen de viszon amikor itt van mi nem vihetjük el mertanyukám fél a víztől és nélküle meg nem szeretnénk elmenni szerintetek mit csináljunk majd ha itt lesz és szerintetek ház ha nem megyünk fürdőbe??ja am mindketten 12/lköszi a válaszokat!:D
2011. jún. 13. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Szorgalmasan tanulmányozzátok a nyelvtankönyvet meg a helyesírási szótárat, mert nagyon rád fér!
2011. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már van internet hozzáférés és anyukád megengedi, h használjátok, akkor a youtube-on vannak tánclépéseket tanító videók (hastánc, hip-hop stb.). Nem is kell, h magyarul legyen, mert a lépéseket látjátok majd és le tudjátok utánozni. Szerintem az egy jó móka. Egyéb most nem jut eszembe.
2011. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
anyád veszett?
2011. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
első válasszoló bocsánat de siettem!második válaszoló nagyon köszijó móka szerintem is!:Dharmadik válasszoló te bunkó paraszt!!!
2011. jún. 13. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Tanuljatok meg Shuffle-danceleni, hallgassatok zenét, készítsetek frizurákat, állítsatok össze szetteket, tartsatok fotózást, sétáltassatok kutyust/görényt/nyuszit ha van, tanuljatok meg varrni, menjetek biciklizni, moziba, menjetek New Yorkerbe és próbáljatok fel idétlen szetteket:D, "jósoljatok", játsszatok olyat, hogy egyikőtök felír egy fiút, lehajtja a lapot, a másik ír egy lányt, lehajtja, egyik leírja, hogy mikor, lehajtja, és így a többi kérdéssel (hol, mit csinálnak, hogyan, mit kérdez a fiú, mit válaszol a lány, mi a végkifejlet), vagy még egy hasonló játék, írjatok fel tevékenységeket (pl. chipset enni, ugrálni, telefonálni), aztán olyan szavakat, amire a kérdés "hogyan" (pl. szexin, bambán, dühösen). Hirtelen ennyi:D

13L

2011. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
mi az egyik barátnőmmel azt csináltuk hogy bekötötte egyikünk a szemét és ugy sminkelte ki a másikat.. xDD annyit röhögtünk a végeredményen hogy az már fájt. :DD
2011. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaja, Shuffle -t érdemes elkezdeni gyakorolni :D


És ha már legalább így megy:


http://www.youtube.com/watch?v=cP-0DPLrVu4


Na, akkor 1 az, hogy ha bemutatjátok a suliban, menők lesztek (saját tapasztalat)

2. Hogy tanulás közben nem unatkoztok, az biztos!


Másik megoldás, a PK. (Parkour)


Ezt ágyon, vagy trambulinon érdemes gyakorolni, SEMMI ESETRE SE A FÖLDÖN elsőnek.


Először kezdjétek mondjuk a frontflip, backflip (előre- hátra szaltó)


Egyszerű mind kettő, csak kicsit időigényes megtanulni a hátrát :P


Ezt pl 8. -ba (ha van D.Ö.K hét a sulitokban) el lehet sütni, mind a shuffle -t, mind a PK -t (mi is ezt csináltuk, és nyertünk) :D


Vagy ha egyik sem tetszik, akkor próbáljátok ki a Tecktonikot, (én kifejezetten utálom, de ez saját vélemény)


Sok szerencsét



16/F

2011. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Karaoke :D
2011. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat én is utálom a tektonikot:DxD
2011. jún. 18. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!