Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek a barátnőimnek?

Mit vegyek a barátnőimnek?

Figyelt kérdés

Barátnőimnek nemsokára szülésnapjuk lesz. Mit vegyek nekik?

1.:

Nem hord ékszert, szereti a lovakat. Mit vegyek neki?

2.:

Szokott ékszert hordani ő is imádja a lovakatat... Ékszert kapott névnapjára is és az előző szüilinapjára is tőlem...Most valami mást szeretnék adni neki!

3.:

Ő inkább csak gumikarkötőket hord... ő az ilyen Party cuccokat szereti... Partyszemcsit kapott tőlem névnapjára. Mit vegyek neki?


Jó ötletek? Lehetőleg ne nagyon drágát mert nincs sok pénzem...:S


2011. jún. 16. 07:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg csináljak neki valamit? Ha ilyen ötleteket adtok akkor lécci írjátok le mi szükséges hozzá ezeket hol lehet megkapni és kb mennyibe kerülnek!
2011. jún. 16. 07:57
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én barátnőmnek most lesz a szülinapja, és én a Kes kreatívban vettem egy ilyen kis "csomagot", amiben volt anyag, szabásminta és cérna-tű minden...Na azt megvarrtam neki. :)

Nagyon örült neki, saját készítésű ajándék!! :D

14/L

2011. jún. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

^

|

ebből nem sokat értettem!

2011. jún. 16. 09:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Hááttt...őőő..hogy magyarázzam el.

Vettem egy kis csomagot, amiben volt egy szabásminta és hozzá minden hozzávaló. Az alapján ami benne volt, megvarrtam egy macit. Lehetett volna nyuszit is..vagy valami mást.

2011. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jaaa értem!
2011. jún. 16. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.



Nekem 2 legjobb barátnőm van,de ez most lényegtelen.

Na szóval,én "összefogtam" az egyik barátnőmmel,hogy rakunk össze egy kis pénzt,és veszünk valamit a legjobb barátnőnknek,akinek most volt a szülinapja.

14 éves lett,mi egy plüssmacit vettünk neki,mivel nem volt sok időnk,se pénzünk.

Szerintem ti is dobjatok össze egy kis pénzt,és máris könnyebb a dolog.:)

2011. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vehetsz gipszkeretet, vagy fakeretet (a fakeret szerintem szebb). Tehetsz bele szalvétát (pl lovasat). A keretet ,,kiszínezheted" csillámos ragasztóval, vagy akár színes ,,ragasztóval" (bocsi, nem tudom mi a neve).


A legtöbb hozzávalót művészellátókban veheted meg, vagy papírboltokban.


Vagy pedig csinálhatsz gyertyát is (simát vagy akár zselégyertyát is). Ha ez érdekel akkor leírhatom, hogy hogyan kell. Én csináltam egy zselégyertyát, nagyon szép lett.

2011. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szerintem ne gondolj semmi nagy dologra, állítólag ezért ajándékozok jól énis xd

egy tábla csoki-rajta egy kis masni vagy ajándékszatyorban az egész-meg valami idézet.

pl. a legkeserűbb dolog elválni az igaz baráttól.

vagy vmi ilyesmi.

sok sikert ;)

2011. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!