Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek egy fiú szülinapjár...

Mit vegyek egy fiú szülinapjára, akivel nemrég barátkoztam össze?

Figyelt kérdés

Az osztálytársamról van szó, nem ismerjük egymást olyan régóta, de nagyon jóba lettünk, és tíz nap múlva szülinapja lesz. Már felajánlottam neki egy nyalókát mindenféle előzmény miatt, de illene neki mást is adnom nem? :)

Tizenhat éves lesz, hungarista, szereti a katonai dolgokat.


2011. szept. 9. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
karóra?
2011. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Engem se ítélnek el amiatt, ahogy kinézek, amit szeretek, és amit vallok, szóval másokat sem kéne anélkül, hogy ismernéd. Köszi :)


Kedves első, köszönöm a válaszodat, de van neki.

2011. szept. 9. 18:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki egy kis tankot vagy valami kis apró műanyag katonai cuccot. :D ilyeneket sok helyen szoktak árulni. ennyi szerintem bőven elég. (+a nyalóka :P) nem a mennyiség a lényeg,hanem az ,hogy minek örülne...
2011. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
első vok. és ha szereti a focit, vehetnél neki egy kis szobrot, ami egy focistát ábrázol? sok helyen lehet kapni. (legalább is ahol én lakom)
2011. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Majd még kiderítem, minek örülne, mert csak kis apróságokról tudok, azt pedig szinte bármikor oda tudnám neki adni, ha megkérne rá :) Ment nektek a zöld kezecske.
2011. szept. 9. 22:46
 6/11 anonim válasza:
árpádsávos boxer?
2011. szept. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami magyarsággal kapcsolatos könyvet esetleg, ha van pénzed. Mondjuk én még nem vennék, de te tudod. :)
2011. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Van már számára két nyalókám ;) De tényleg nem tudom. Nem ismerjük egymást olyan régóta, hogy ilyen nagyobb szabású ajándékokat merjek neki adni, de ez meg így kevés. A szándék, meg az eszmei érték az első, de akkor is :/

Köszönöm a válaszaitokat, ment a zöld kéz.

2011. szept. 13. 20:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk amúgy valami magyaros karkötő? Nekem is van fiú hungarista ismerősöm és rajta mindig van valami karkötő. :d
2011. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha látok valahol, majd meglátom. Mert már mondta nekem korábban, hogyha tudok adni neki valami turulmadarasat (nem szülinapra értette), akkor nagyon hálás lenne nekem, de olyanom meg nincs :D
2011. szept. 13. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!