Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon örülök, hogy végre itt...

Nagyon örülök, hogy végre itt a szünet, de unatkozom. Mit csináljak napközben, ebben a nagy melegben? Ti mit csináltok? Milyen tábor (ok) ba mentek? 14/L

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Én is örülök a szünetnek,és tényleg rettenet meleg van.. Télen mennyire vártuk,most meg alig lehet kimenni:))

Táborba ugyan nemmegyek,de majd Balatonra nyaralni igen..

Azon kívül kaptunk rengeteg kötelezők,és azokat kéne olvasni. Bevallom elkezdtem, mégis ,hogy legyen egy kis időtöltés,de elég furcsa nyelvezettel rendelkező könyveimet arrébbtettem.. Inkább a barátnőimmel sétálgatuk egész nap,majd strand is párszor:)

Szóval az idei nyaram inkább barátnős lesz,de én nem bánom;)

2011. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem kell ithhon főzni mert a szüleim dolgoznak. Délután unatkozok, olvasok, este vagy elmegyünk barátnőkkel sétálni, fagyizni vagy nézem a tv-t. Nagyon mást nem csinálok(még) minden nyaram unalmasnak indult de a végén nagyon bulis lett.

15/L

2011. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Hát nekem ma évzáró volt,8-ra kellett beérni.Be is értem,megvolt,10-re hazaértem.Átmentem mamához,aztán hazajöttem és takarítottam.Most meg rossz idő van,kedvem sincs kimenni,de enni kéne,úgyhogy vmi szendvicset kéne csinálnixD delustavagyoook!!XD

Aztán nem tudom.. megyek Kapuvárra majd fürödni,Dunaszegre,ha minden igaz COD-ra:DD meg Barbacsra is akartam Wolf Katira:):P de a hülye autó szerelőnél van.. aztán nem tudok hazajönni másképp késő este.

2011. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Írj egy regényt!
2011. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Én is unatkozom,illetve jó nyarat szeretnék.Merrefelé laksz?Ha van kedved nyugodtan írj privit,benne az msn címeddel.(:

15/L

2011. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Én egész délelőtt itthon tespedek, majd délután kinvagyok sportcsarnokon barátnőkkel. :D Meglestük a nekünk tetsző fiúk edzéstervét és ahhoz igazítjuk a kimenetelt :D

Táborba nem megyek, csak majd nyaralni, és akkor majd vééégre találkozok az egyik legjobb barátnőmmel, aki ott lakik, ahova megyünk :D

2011. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Én eddig még nem unatkoztam, pedig itthon kell lennem..

Szerdától vagyunk itthon.

Szerdán konyhát festettünk elvette néhány órát a napból. Kipakolni a konyhából, lefesteni, feltakarítani utána, visszapakolni, a konyhabútorokat lesikálni stb. Utána zenét hallgattam és kiéltem alkotói vágyaimat nulla tehetséggel (rajzolgattam).

Csütörtökön reggel futni voltam, délelőtt még takarítottunk a konyhában és főztünk. Utána egyedül voltam itthon, pihentem, filmet néztem.

Ma reggel mentünk bizonyítványosztásra. Utána még majd' 1 órát beszélgettünk osztálytársakkal. Aztán mentem vásárolgatni, találkoztam egy nagyon kedves ismerősömmel, beszélgettünk vagy 10 perce, amikor megláttunk egy lányt. Ez a lány anno évfolyamtársam volt általánosban, de mióta elballagtunk egyszer találkoztam vele. Nagyon jó volt látni, vele is beszélgettünk vagy fél órát:) Utána már tényleg mentem vásárolgatni. Sikerült vennem egy nagyon jó combközépig érő bézs színű rövidnacit, meg vettem egy szájfényt, kis csatokat, zöld teát.

Délre értem haza, kicsit pihentem, utána mentem csinálni ebédet. Délután pihentem, mert korán keltem és most azon gondolkozok, hogy lehet, meg kéne nézni valami filmet :)


Egyébként szigetelik a lakást és mi adjuk ki az áramot meg a vizet, ezért itthon kell lenni valakinek. Mivel a szüleim többnyire dolgoznak, nekem meg már szünet van én vagyok az, aki most még itthon van!:D

16/L

2011. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
FESZTIVÁÁÁÁL SZEZON! :D
2011. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

20-ától intenzív középfokú német nyelvtanfolyam.. augusztusban nyelvvizsga :)

1 hét edzőtábor

1 hét rokonoknál

Sok-sok strand

Sok-sok haverozás


15f

2011. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívj meg néhány barátodat (3-4) És csináljatok vizi partit! Igyatok limonádét slagozzatok, locsoljátok le egymást, vizibummozzatok! :D Vagy egy nagy fejete nejlon vagy mit terítsetk szét a füvön slagozzátok le és csusszatok végig rajta hason.
2011. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!