Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az idősebb vagy a fiatalabb...

Az idősebb vagy a fiatalabb szülők a jobbak?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

Ebből a kérdésből kiindulva kérdezem ezt.15 éves lány vagyok,engem fogadtak örökbe még 9 hónapos koromban.Mindig is vágytam kistesóra,de anyáék nem vállalták és nem is vállalhatták.:(:/ én csak ezért örültem néha,mikor elmehettem fiatalabb szülőkhöz(unokatesómékhoz) nyaralni 1 hétre,mert ott megtudtam,hogy milyen egy fiatalabb szülővel élni.Meg hát kistesókkal^^ nekem bejött azaz élethelyzet,sokkal jobban örültem pld. hogy ott lehettem,ott sosem volt az,hogy na unatkozok.. itthon sem lenne ez,mert barátok vannak..stb.De valahogy mégse érzem teljesnek az életem.Ráadásul "apám" alkoholista,nagyon megkeseríti az életünket.


2011. júl. 2. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem a szülők korán múlik!
2011. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem a szülők korán múlik az, hogy valaki jó anya és apa legyen.
2011. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem se a korukon múlik. :)
2011. júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem sem.
2011. júl. 2. 17:22
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Nos, mit értünk a fiatal alatt?

Amúgy tök mindegy. Szerintem a fiatalabb szülők általában(!) liberálisabbak, de max. ennyi lehet a különbség. Nem jelent semmit a szülők kora.

Az általad linkelt kérdés feltevőjének "öregek" a szülei, mégis szerető családban nevelkedik. Ezzel szemben az enyémek viszonylag fiatalok (anyu 36, apu 40), mégsem mondhatóak hűdejó szülőnek, ráadásul már nincsenek is együtt.

13/L

2011. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se a koron múlik. (nekem amúgy 47-47 és nagyon jófejek, imádom őket:D)
2011. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nos,elég nehéz a helyzeted... de nem a koron múlik... anyumék fiatalon vállaltak engem, egészen mostanáig könyörögtem tesóért, de nem akartak/nak másik gyereket... 18 vok, már letettem a tesóról..


De ha nem megfelelő a családi háttér, akkor te se várd el, hogy tesód legyen...gondold végig, neki milyen nehéz lenne...

2011. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kor függő :) Én nem mondom, hogy idős szüleim vannak, de nem is fiatalok, de sokkal lazábbak, mint pl. a barátnőim szülei, akik fiatalabbak :) Szóval egyáltalán nem kor függő, inkább felfogás.
2011. júl. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is elég idős szüleim vannak: apám jövő hónapban 60 lesz, anyám meg 55. és csak 14 éves vagyok. de jó szülők és mondjuk tényleg jobb lenne fiatal szülőkkel, mert azok nem közlekednének csigalassúsággal..... de nem a koron múlik hogy valaki jó szülő-e
2011. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát igen,vannak dolgok..hátrányok az idős szülőkben.De biztos,hogy a fiatalabb szülőkben is van hátrány-kár,hogy azt az oldalt kevésbé ismerem.
2011. júl. 3. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!