Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16hónapos a kisfiam és mérlege...

16hónapos a kisfiam és mérlegelés után sem tudom eldönteni, hogy oltassam-e H1N1 ellen. Hasonló vagy idősebb vagy fiatalabb korú babák szülei, hogy cselekedtetek? Az orvosotok mit javasolt?

Figyelt kérdés
Segítsetek könyörgöm! Hallottam olyan is, hogy rájuk még nem olyan veszélyes, mert még nem alakult ki teljesen az immunrendszerük és azt is, hogy ők a legveszélyeztetebbek.Nem szeretném oltogatni feleslegesen.Tudom, hogy unalmas a kérdés, és a csapból is ez folyik.De most már az idegeim nem bírják.
2009. dec. 1. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

6 hónapos kortól beolthatók a gyerekek!

Ha nekem lenne ilyen kicsi gyerekem, gondolkozás nélkül beoltatnám és magunkat is beoltatnám!!!

Nagyon felelőtlen, aki nem ezt csinálja, a védőoltásnak meg semmiféle mellékhatása nincs, aki ilyet mond, az hazudik!


Igaz, nekem nagyobb gyerekeim vannak, de 1 hónappal ezelőtt beoltattuk magunkat, abszolút semmiféle mellékhatás nem volt (még bőrpír sem!).

Teljesen felesleges idegeskedni, legalább a veszélyes szövődményektől meg tudod óvni a gyereked és magatokat, butaság, ha nem éltek ezzel a lehetőséggel.

2009. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ma adattam be magamnak is,és a 14 hós lányomnak is.A gyerekorvos mondta,hogy sokkal kisebb az oltás kockázata,mintha elkapja a h1n1et,és ne adj isten az intenzíven köt ki a babám a lélegeztetőgépen...
2009. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én úgy vagyok az oltással,hogy ha a szakmán belül(orvosok közt)is ekkora vélemény különbségek vannak akkor én nem merem kérni ezt az oltást sem magamnak sem gyermekeimnek!Amúgy a mi orvosaink mind egybehangzóan nemleges választ adtak a kérdésre:oltassunk?Azt is furcsálom,hogy más esetekben évekig tesztelnek egy-egy oltóanyagot,gyógyszert,most 2 hónap alatt megvolt minden engedély...stb.Megértem azt aki oltat de mi nem tesszük.
2009. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

15 hónapos a kislányom. Nem oltatom be.

http://www.youtube.com/watch?v=GbiUT2-cCnk&feature=related

2009. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!