Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves fiu vagyok. Hogy...

13 éves fiu vagyok. Hogy illeszkedjek be? Igy lehetetlen

Figyelt kérdés
sajnos anyukám egyedül nevel és nem tud nekem ruhát venni -- az osztályban senki nem foglalkozik velem nem ül mellém,mit csináljak hogy felfigyeljenek rám.mert anyu nem tud pénzt költeni ruhára tudom hogy nincs rá való így nem is kérek esetleg honnan szerezhetnék be egy pár normálisabb dolgot hogy ne nézzenek így rám már elegem van
2011. júl. 2. 17:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Ömm. Írj privit,meg ha van msn. Ha gondolod megmutathatnál pár ruhád,és segitenék ötletekkel,hogy lehetne fel"tuningoolni" :)

Amugy szerintem legyél bátrabb. Bár én nem szoktam mer szerintem nem tul izléses...-de turiba nem probálod meg??

2011. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Én ahoz képest elég jól élek és mondhatni hogy azok közé tartozom akik jól öltöznek.. persze nem beképzeltségből mondom... de a mai napig nem értem azokat akik ezért lenéznek másokat.Én ezt sosem tettem annak ellenére hogy így öltözöm,élek.Ha nem képesek elfogadni olyannak amilyen vagy az az ó hibájuk.Szerintem annak nincs értelme hogy az új ruháid miatt szeressenek meg nem pedig önmagadért.De ilyenkor általában jönnek azok a cikizések hogy :"nézd a srác hogy próbálkozik"

Próbálj valami kis munkát pl kutyát sétáltatni vagy valami.Kezdetnek nem is rossz :)

De azért büszke lehetsz magadra hogy ezt így belátod :]

Akard azt hogy megismerjék a belsőd és ne a ruháid alapán ítéljenek.Sok szerencsét hozzá.

14L

2011. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
szokat a szomszéd bácsinak füvet nyirni de de álltalában tojást ad vagy tejet:-) .nem akarok én felvágni csak hogy ne azt nézzék ur isten már megint ugyanabban jött vagy hogy nincs másik .. vagy te jó ég ez normális??
2011. júl. 2. 17:14
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Hányas a lábad? :)
2011. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia!Merre felé laksz?
2011. júl. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Kínaiban, turikban is lehet egész menő cuccokat kapni.

Az a baj, hogy a mai táraságokat csak a ruha meg a menőzés érdekli. Próbálj olyan barátokat szerezni, akik beléd látnak és szeretnek akárhogy is öltözöl, az ilyen barát kincset ér :)

2011. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Fúh nálunk sose volt ilyen probléma...turikban megpróbálhatod ott is nagyon jó cuccokat lehet kapni.
2011. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem minden a ruha. Én pl amikor nem találok semmi jó cuccot a C&A-ban akkor kimegyek az Asia centerbe. Ott is vannak egész jó divatos holmik.
2011. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
az a baj tudjátok hogy hiába olcsó a turi meg a kinai a mi pénztárcánkhoz az is sok,anyukám kap ösz vissza 50 ezer ft ot abból kell rezsit fizetni meg a ház törlesztőt meg ugye kaját..emellet már nem is hozom fel ha szeretnék ruhát.. majdnem minden ruhámat kaptam
2011. júl. 2. 22:04
 10/19 A kérdező kommentje:
31-32 es a lábam . hajdu bihar megyében lakom egy kis faluban.:-(
2011. júl. 2. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!