Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A sokadik iskolaváltás előtt...

A sokadik iskolaváltás előtt állok, mit tegyek, hogy most jól süljön el a dolog, és ne kelljen megint rossz helyre kerülnöm? Hogyan illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
Hamarosan 17 éves leszek,és úgy érzem vakvágányon van az életem mert eddig sokszor váltottam iskolát, mert mindig rosszba kerültem be, most már enm akarok hibázni,és végre normális helyre akarok kerülni, de nem tudom hová menjek.Valami jó alternatív suli kéne, mert a "normál" sulik nem nekem valók.Kitől kérjek segítséget ez ügyben???
2008. jún. 10. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

keress fel egy nevelési tanácsadót! esetleg fogd kézen anyukádat és menjetek ketten.Nagyon jó ötleteket, tanácsokat kaphatsz/kaphattok, talán ott van a megoldás az orrotok előtt, csak ugye azt a legnehezebb észrevenni.

Biztos egy különleges emberke vagy, akinek egy különleges környezetre van szüksége, szerintem fejtsétek meg hol van a helyed!

Még nem késtél el, sőt rendkívül intelligensn felmérted azt is, hogy tanácsra van szükséged!

Sok sikert én szorítok neked!

2008. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!Én is rájöttem hogy különleges emberke vagyok, de sokan csak problámásnak/különcnek hisznek!Otthon is...

Számszerint 3x volt középiskolai suliváltásom, csak az a baj hogy emaitt a családom meg rokonok állandóan cseszegetnek, és enm tom hogy kéne visszaválaszolnom és mit hogy miért volt, mert már elegem van a magyarázkodásokból..Meg mindig azt mondják, hogy ha más képes állami normál suliba járni, akkor én miért nem?

Mert én más vagyok de nem képesek felfogni, hogy eddig mindig szar helyre kerültem.

2008. jún. 11. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Mi az amitől nem érezted jól magad az eddigi iskoláidban? Az osztálytársaiddal vagy a tanárokkal nem jöttél ki? Esetleg követelmények voltak túl alcsonyak vagy túl mgsk?
2008. jún. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem biztos,hogy veled van a baj.Én egy nagyon jó helyre jártam idáig,ahol szeretettel kezeltek,mindenkit befogadtak,de mégis jó volt a hangulat.Merre laksz?
2008. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia!Vas megyében
2008. dec. 4. 11:02
 6/6 anonim válasza:

Külvárosi Tankör Középiskola

www.tankor.hu

körülbelül főiskolai rendszerben működik az oktatás, csak a kreditpontokat nem teljesített tantárgyakra, hanem kultúrális programokon való részvételre kapod, pl kirándulás, színház, témaestek

amúgy [link]

2008. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!