Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mi a becenevetek és...

Kamaszok, mi a becenevetek és miért lett az?

Figyelt kérdés
Nekem a Gorbend ami azért mert ezzel a névvel játszottam minden multis játékot. Becenevem még a Big Show mert szeretem a pankrációt és ő kedvencem, meg azért ilyen súlyok mellett: 172-175 centi és 72-75 kiló és 13/F. Meg a kolbász és a hurka is ami azért mert szeretek tömni :). Ezt a becenevet szeretem legjobban :D.
2011. júl. 2. 19:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%

Metty, és a nevemnek egyéb becézései.:DD

Azért, mert a 2 legjobb barátnőmmel tavalyelőtt matekon unatkoztunk, és kitaláltunk mind3-nak egy nevet, ami ty-vel végződi. [természetesen köze van a nevünkhöz, nem csak úgy találomra...]

2011. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%

Metty, és a nevemnek egyéb becézései.:DD

Azért, mert a 2 legjobb barátnőmmel tavalyelőtt matekon unatkoztunk, és kitaláltunk mind3-nak egy nevet, ami ty-vel végződik. [természetesen köze van a nevünkhöz, nem csak úgy találomra...]

2011. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nincs, vagyis a Lulu meg a Luluka, az előbbit anyukám, utóbbit az egyik barátnőm használja :D De amúgy mindnek iazon kívül a Lucát, azt mondják nem vagyok Lulus vagy Lucis :D

14/L

2011. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%
bocsi, véletlen 2x küldte el. :P :D
2011. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
nekem kinga bol lett kiki, kikibol kikyke, tortenete az hogy egy delutan unatkoztunk a baratnoimel es kitalatunik neveket, ez nekem nagyon megtetszet, es rajtam maradt :))
2011. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
100%

Nem csak a sajátomat írom, hanem rengeteg más ismerősömét is. Szóóóval engem sokféleképp hívnak: Fodi, Fodros, BMV, Kuci... Ezek a legjellemzőbbek. Szóval az első kettő a vezetéknevemből jött, a harmadik egy rövidítés: Bunkó Manci Valéria <-- Az irodalom tanárom hívott így mindig, és végül az utolsó: Az egyik barátnőm úgy nevet, hogy közben néha elröfögi magát, mint 1 disznó... De neki már volt beceneve (Korpi <-- a haja miatt), így én lettem a Kuci. Nem tudom miért pont rám esett a választás. >.< Akkor.. Egyik osztálytársam Heki (Viktor-->Hektor-->Heki). Másik osztálytárs: Kukac. Ezt nem tudom miért.. Szintén egy másik: Tyúk. <-- Sajnos ezt sem tudom, mert még régről ragadt rájuk, amikor még nem voltak osztálytársak. Husi <-- Ő egy kövér srác. Marcselló <-- Marci. :) Az egyik barátnőm Essi, mert a vezetékneve S-el kezdődik.. És először csak Ess volt, mára már Essi. :D Egy átlagnál nagyobb mellű lányt meg Szilikonnak hívunk. Évfolyamtársaim közül pedig csak kettő ugrik be: Kiskuku <-- Gondolom azért lett ez a neve, mert az átlagnál jóval alacsonyabb, és Tódika, akit szintén az irodalom tanár nevetett el, asszem valami filmből vette.


14 évesek vagyunk.

2011. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%

puszedli.:$

bnőim neveznek így. asztmongyák h olyanvagyok mint 1 puszedli.;D

2011. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Ketyere. Néhány barátnőmmel mentünk az utcán, és volt ott egy ilyen hobbybolt, aminek Ketyere volt a neve. Innen ragadt rám, ugyanis egy kicsit az átlag hangerősség felett kottyantottam el a bolt nevét. :D

16/L

2011. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Dan, Bagoly

Azért, mert havejaim lusták voltak kimondani, hogy Dani, meg sokszor úgy bemutál(t) a hangom, mintha huhognék, mint egy bagoly.

2011. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Mayka és Vili bácsi. :D Úgy lett, hogy neten (egy neveldén, vahaha) ismerkedtem, az igazi nevem Maya, a neveldések átneveztek Majcának, aztán amikor találkoztam az egyik ottani csajjal (mint kiderült, a szomszéd településen lakik, és az unokaöccse egy osztálytársam), akkor leMaykázott, mert azt hitte, hogy k-nak kell ejteni a c-t. :D

A Vili bácsi úgy lett, hogy egy másik barátnőm nagy szerelme egy Vili nevű srác, aki amúgy Mr. Kacsafej lett. :D Ez a barátnőm kitalálta, hogy hívjuk a 2. nevén, mire én kitaláltam, hogy akkor én leszek Vili. A bácsi úgy jött hozzá, hogy skypeon camoztunk, a pedofilságról beszéltünk (ne menjünk bele :d), és akkor benyögtem, hogy a Vili bácsi tiszta pedo név.

2011. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!