Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért jó a gyerekeknek/kamaszo...

Miért jó a gyerekeknek/kamaszoknak hogy már 11-13 évesen elkezdenek dohányozni sokan? Az ilyenek miért élvezik hogy tönkreteszik saját magukat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
mert igy lesznek menők -.-
2011. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Lefogtok pontozni,de ezvan...

én régebben kiprobáltam párszor,mégis milyen.

Tátátátáá élek,nem szoktam rá,sőt utálom..

De sajnos van aki rászokott,én tudom,hogy sose fogok,mer borzasztó..

szóval az én válaszom,kiprobálás.. csak vkinek rosszul sül el:SS

2011. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem a menőség miatt csinálják,egyesek szégyenlik,de van olyan aki még a legjobb barátjának sem mondja el.Biztos van valamilyen rokon a családjukban aki cigizik,s tőle elesték,hogy milyen jó,stb.


Ja,s egyáltalán nem teszik tönkre magukat,a dohányosok közül nagyon,de nagyon kevesen halnak meg rákban.Az az ember előbb fog meghalni amelyik ugy él mint a bárány,mint aki dohányzik,láttam 100 éves öreg embert 80 éven keresztül cigizik,s semmi baja belőle,kb.ennyi

2011. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az milyen ha valaki úgy él mint a bárány amit írtál?
2011. júl. 4. 16:39
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

Azért jó nekik, mert aki illegális dolgot művel, az "menő", úgyhogy ezáltal ők is "menők" lesznek. Az is ezzel magyarázható, ha valaki titokban próbálja ki, ugyanis lehet, hogy mások nem tudnak róla, de a saját szemében nagyot nő tőle az illető.

A piálás ugyanez a kategória, ahogy a drogozás is (ezutóbbi már a rosszabbik eset).

2011. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%

Én már 1 éve dohányzom. Naponta 3 szálat szívok el, többet soha. Nem azért cigizem mert menő. Igazából egyik ismerősöm

(még a legjobb barátnőm sem) tudja és nem is tervezem hogy elmondom. Leszokni ha akarnék se tudnék max. nagy nehezen. De igazából én jobban érzem magamat tőle...

14/L

2011. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Oké, hajrá, b*szd csak el az egészséged.
2011. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Harminc éve miért volt ugyanígy?

Nem új dolog ez, hidd csak el, a kamaszokat mindig is hajtották a butaságok :)

2011. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Nagy kisfiúnak és nagy kislánynak képzelik magukat:D

A felnőttekről vesznek példát...csak azt nem értem,hogy miért csak a negatívakat fogják fel a felnőttektől,hogy az a menő.Azt miért nem látják a felnőttben,hogy dolgozik,és háztartást vezet.Nem értem,hogy a GYEREKEK számára csak a negatív dolog a menő.

15/L

2011. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
67%

Szerintem nem azért csinálják mert menők akarnak lenni...vagy is van akik igen,persze ezért csinálják.

Volt egy barátnőm,olyan igazi jól nevelt lány volt.

Nagyon anyás-apás volt,mivel nem is voltak testvérei..( a szüleinek sem kellett mással foglalkozni rajta kívül hiszen csak ő volt a gyermekük.)

Majd egy az édesapja egy balesetben meghalt,és az anyukáját is elvitte a bánat.Ő ezt nem nagyon tudta felfogni hiszen 7 éves lehetett.

Gyermek otthonba került ahol lassan kezdte felfogni hogy nem leszenk vele soha többé.

rá 3 évre elkezdett cigizni..majd drogozni és most külföldön segítenek neki...szerintetek ő is azért csinálta mert menő akart lenni?: )

Szerintem nem...persze nem evvel kellett volna leküzdeni a gyászt,de egy 15 éves lánytól....szinte csak ez lehetett neki a megoldás...sajnos: /

2011. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!